بابک جهانبخش ۲۷ شهریور به برج میلاد می رود

بابک جهانبخش خواننده خوش صدای آلبوم «من و بارون» ۲۷ شهریورماه در سالن مرکز همایشای برج میلاد به روی صحنه میره.

محمدرضا خانزاده، مدیر برنامه بابک جهانبخش و مدیر موسسه فرهنگی،هنری و تبلیغاتی اکسیر نوین اعلام کرد: بابک جهانبخش خواننده خوش صدای آلبوم «من و بارون» ۲۷ شهریورماه در سالن مرکز همایشای برج میلاد به روی صحنه میره.

 

پیش ازاین برنامه هم قراراست این خواننده ۱۵ شهریور کنسرتی رو در مرکز همایشای برج میلاد برگزار کنه و منافع این کنسرت رو به نفع زلزله زدگان آذربایجان اختصاص بده. در این کنسرت صندوقایی واسه کمک به مردم آذربایجان در سالن برج میلاد تعبیه شده. درکنسرت ۱۵ و ۲۷ شهریور بابک جهانبخش، رضا تاجبخش رهبری ارکستر جدید رو بردوش داره.

پیام بابک جهانبخش در مورد کنسرت ۱۵ شهریور ماه

بابک جهانبخش طی پیامی کوتاه واسه هواداران خود در مورد اجرای ۱۵ شهریور گفت: خوشحالم که پس از گذشت چند سال از تولد بعضی از آهنگها، هنوز می شنوم که اونها تو ذهن و یاد هوادارانم هست و واسه من هم باعث افتخاره که بتونم اونها رو تو کنسرتهام زنده اجرا کنم مطمئن باشین که به لطف خدا و به کمک محمدرضا خانزاده مدیر برنامه ام همه مجوزهای اجرای صحنه ای اونا رو می گیریم و اونها رو اجرا می کنم، الان می تونم بهتون بگم که در کنسرت ۱۵ شهریور آهنگ «دریا» رو که بیشتر مورد درخواست بود و براتون اماده کردم و اجرا می کنم .. و امیدوارم تو کنسرت بعدی تعداد بیشتری از اونها رو اجرا کنم ..

منتظر دیدارتون هستم

بابک جهانبخش

شبکه ایران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *