بابک زنجانی اعتراف کرد!

بابک زنجانی

بابک زنجانی اعتراف کرده که گروهی از اون پشتیبانی می کردن و اون تنها ویترین این گروه بزرگه. این خبریه که امیرعباس سلطانی عضو کمیته تحقیق و جستجو از بدهی بابک زنجانی داده.

امیرعباس سلطانی نماینده بروجن در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با سایت خبری تدبیر با اشاره به پیگیریای قوه قضاییه و پیشرفتای حاصل شده از رسیدگی به پرونده تخلفای مالی بابک زنجانی اعلام کرد: «زنجانی قبل از عید اعترافایی مبنی بر اینکه با یه تیم کار می کنه و اینکه اون تنها ویترین این ماجرا هستش، داشته.»

ایشون میگه: «ما قبل از این اعترافا هم بر این باور بودیم که بابک زنجانی به تنهایی نمی تونسته همه تخلفا و کلاهبرداریا رو انجام بده بلکه با پشتیبانی و پشتیبانی بعضیا یا گروهی تونسته به اهداف خود برسه.»

اون هم اینکه درباره جزییات اعترافای بابک زنجانی و اینکه چه افراد یا فردی اون رو همراهی می کردن گفت: «کلیات این پرونده محرمانه س و نمی شه اسم کسی رو رسانه ای کرد. اما اون چیزی که محرزه اینه که اون یه فرد نبوده و سازمان زیادی پشت اون بودن. پس تا وقتی که این پرونده بسته نشه نمیشه درباره اینکه زنجانی با چه گروهی یا فردی همکاری می کرده صحبت کرد. از طرف دیگه بدیش اینه نتیجه های بررسی ما نشون میده که دستگاه نظارتی اون طور که باید نظارت دقیقی بر روند کارای بابک زنجانی نداشتن.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *