بادیگارد جنیفر لوپز و نیکلاس کیج در سریال مختارنامه +عکس

من در هالیوود بادیگارد شخصیتایی مثل «جنیفر لوپز» و «نیکلاس کیج» بودم، بعدا بادیگارد «ماریا کری» و «ویتنی هیستون» خوانندگان آمریکایی شدم.

احمد ایراندوست که پس از چند سال فعالیت در بیرون مرز کشور، زندگی در ایران رو انتخاب کرده در مورد چگونگی انتخابش به عنوان غول برره گفت: در زمان تولید سریال شبای برره از راه آقای حسن شکوهی و محسن چگینی به آقای مهران مدیری معرفی شدم و ایشون هم این نقش رو با در نظر گرفتن اندام ام به من دادن، این اتفاق ورود من به سینمای ایران بود.

 

به گزارش آفتاب، ایشون اضافه کرد: بعد از اون در سریالای دیگری حضور داشتم از جمله در چشم باد، دیدار، سریال مسافران و مختارنامه، هم اینکه در فیلم تلویزیونی جاسم به جبهه میره نقش افسر عراقی رو داشتم.

ایراندوست در تشریح نقش خود در سریال مختارنامه گفت: در این سریال من نقش هارون نعل بند رو دارم که جزو یاران مختاره و ماموریت کشتن عمر سعد رو داره، اما در جنگ با نیروهای عمر به شهادت می رسه.

ایشون که حدود ۱۰ سال در امارات زندگی کرده و به عنوان بادیگارد شیوخ عرب فعالیت داشته در بخش دیگری از این مصاحبه گفت: در سریال سالای مشروطه بود که با آقای شریفی نیا آشنا شدم و ایشون واسه بازی در اخراجیا منو به آقای ده نمکی معرفی کرد. من در اخراجیای ۱ نقش فرمانده نظامیان رو داشتم که بدلیل طولانی شدن فیلم نقش من و خانوم مریلا زارعی حذف شد، با این حال آقای ده نمکی قول داد که در اخرجیهای ۲ این موضوع رو جبران کنه و در این فیلم ایشون نقش فرمانده اردوگاه اسرا رو به من دادن.

این بازیگر بزرگ الجثه ایرونی گفت: در زمان سکونت در امارات واسه یه شرکت بادیگارد سرویس کار می کردم که از این روش به هالیوود رفتم، حدود ۱۳ سال هم در آمریکا ساکن بوده و به عنوان بادیگارد شخصیتای معروف فعالیت داشتم.

ایشون اضافه کرد: در هالیوود بادیگارد شخصیتایی مثل «جنیفر لوپز» و «نیکلاس کیج» بودم، بعدا بادیگارد «ماریا کری» و «ویتنی هیستون» خوانندگان آمریکایی شدم.

به گفته ایشون قرارداده های حفاظت از شخصیتای معروف واسه دوره های ۵ ساله بسته می شده ولی محافظان به صورت ساعتی دستمزد می گرفتن.

ایراندوست با بیان اینکه سابقه فعالیت در سینمای بالیوود رو هم داره اضافه کرد: در فیلم «اون» (ANN) با شرکت جکی شوروف و آکشی کومار و هم فیلم «دلدار» با شرکت آمیتا باچان و آشواریا رای حضور داشتم.

ایشون در تشریح دلیل بازگشتش به ایران گفت: پس از ازدواج با همسرم که آبجی دو شهیده، به این نتیجه رسیدیم که زندگی در شرایط اونجا با روحیات و عقایدمون موافق نیس، این بود که عزممونو جزم کردیم به ایران برگردیم.

ایراندوست فرق سینمای ایران و آمریکا رو در امکانات پیشرفته و فرق در اندازه سرمایه گذاریا و حرفه ای گری در این دو سینما دونسته و تاکید کرد: من با در نظر گرفتن ویژگی فیزیکی ام بیشتر به نقشای مهیج و پلیسی علاقه دارم و امیدوارم که بتونم بازی در اینجور نقشایی رو هم تجربه کنم.

جمع آوری : آلامتو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *