بادی جت یا لاغری با فشار آب چیست؟

هنوزم لاغری واسه عده زیادی آرزوه؛ آرزویی که حاضریم واسه رسیدن به اون از امتحان کردن هیچ روشی افسوس نکنیم. لاغری با فشار آب و لیزر روش جدیدی است که این روزا طرفداران زیادی پیدا کرده.

به گزارش آلامتو به نقل از خبرگزاری مهر ؛ اگه کمی به عقب برگردیم و نگاهی به آلبومای قدیمی و تاریخی کشورمون بندازیم یا کمی عکس­ های زنان دربار قاجار رو برانداز کنیم حتما از دیدن اضافه وزن همه سوگلیای دربار تعجب می کنیم تا جایی که خیلی زود به متفاوت شدن معیارهای زیبایی شناسی دیروز و امروز در طول تاریخ می رسیم.

لاغری یکی از نگرانیای همیشگی کسانیه که فکر رسیدن به زیبایی و تناسب اندام لحظه ای رهاشون نمی کنه.این آدما حاضرن واسه رسیدن به وزن دلخواه، خودشون رو به آب و آتیش بزنن و واسه رسیدن به سر منزل مقصود هیچ راهی رو نرفته باقی نگذارند از رژیمای غذایی غیر قابل تحمل و خوردن داروهای لاغری عجیب و غریب گرفته تا کوچیک کردن معده و ساکشن کردن چربیا.

حالا در کنار همه این روشای متفاوت کلینیکای زیبایی این روزا واسه فراری دادن چاقی از جون مراجعه کنندگان، کارایی عجیب و جدیدی رو تجویز می کنن،لاغری با لیزر و جدیدتر از اون لاغری با فشار آب یکی از همین روش هاست؛ساز و کاری که ادعا می کنن نسبت به روشای قدیمی هم کم خطرتره و هم خیلی زودتر از حد تصور شما رو به اندازه مطلوب میرسونه.

لیپوساکشن چی بود؟

لیپولیز روشیه که طی این چند سال گذشته وارد کشورمون شده و بسیاری این روش رو جانشین جدیدتر و بهتری نسبت به لیپو ساکشن می دونن چون در قدیم در لیپوساکشن تیوپی رو به صورت تصادفی وارد بدن می کردن تا با مکش، چربیای اضافی و مزاحم رو از تن خارج کنن اما لاغری با این روش سختیا و خطرات زیادی رو واسه متقاضیانش به دنبال داشت چون بعد از یه مدت،جانشین شدن چربیای جدید در بدن، تاثیرگذاری این روش رو واسه افراد کوتاه مدت می کرد و در ازای نابود کردن چربیا، یه پوست ناهموار و بی قواره رو واسه شخص به جای می گذاشت. اما از همه اینا بدتر چیزی که این روش رو تبدیل به یه روش خطرناک می کرد،امکان ورود چربی به خون افراد بود که به دنبالش خطر آمبولی و مرگ رو به دنبال داشت.

روشای لاغری

لیپولیز چه هست؟

اما کم کم و با گذشت زمان،فرار از چاقی و رسیدن به اندازه ایده آل، روشای جدیدتری رو به خودش دید که یکی از اینا لاغری با لیزر یا همون«لیپولیز»است. در این روش،کار اصلی لیپولیز شکستن سلولای چربیه و واسه انجام دادنش چند ساعت بیشتر وقت لازم نیس. طوری که با ایجاد دو سوراخ کوچیک روی پوست،اشعه لیزر رو وارد بدن می کنن تا سلولای چربی در اثر گرما آب شن که بخشی از اونا با ساکشن خارج و بخشی دیگه از راه خود بدن دفع می شه. کسائی که این گزینه رو امتحان کردن می گن این روش نسبت به لیپوساکشن بسیار بی خطرتر و کم آسیب تره اما بر خلاف تبلیغاتی که درباره اون می شه خیلی بی درد و خونریزی هم نیس.طوری که تا مدتها باید مسکن بخورین و از گن استفاده کنین که خوابیدن با گن و زخمای بعد از عمل واسه خودش مکافاتی داره.

بادی جت یا لاغری با فشار آب

«با بادی جت در سه ساعت،سه اندازه لاغر شید» این پیام جون میده واسه وسوسه کردن کسائی که دلشون می خواد یه شبه ره صد ساله رو برن،اونایی که در بین آپشنای جور واجور،واسه رسیدن به لاغری از همون اول قید روش ها پر زحمتی مثل«ورزشای همیشگی»رو زده ان به خاطر همین به سراغ بادی جت می رن.

ساز و کار این روش خیلی با لیپولیز فرقی نداره مهترین فرقی که می شه بین این دو در نظر گفت در اینه که در لیپولیز از اشعه لیزر واسه خلاصی از چربیا استفاده می شد اما در این یکی از فشار آب، از طرفی در لیپولیز با سوزوندن چربیا امکان استفاده دوباره از اونا وجود نداره اما در این یکی بعد از بیرون کشیدن،چربیا واسه بخشای دیگه بدن قابل استفاده ان.

لاغری با این روش یه عمل سرپایی هستش که با بی حسی موضعی آب رو با فشار زیاد به زیر پوست وارد می کنن و سلولا رو در هم می پاشند.

از ویژگیای بد این روش اینه که ورود زیادتر از اندازه آب به بدن باعث بی نظمی ضربان قلب می شه از طرفی حجم زیاد آب اثر بی حسی رو کمتر می کنه و افزایش داروی بی حسی خطر مسمومیت دارویی رو بالا می بره.

روشای لاغری,بادی جت چیه

گول تبلیغات رو نخورین!

هیکل چاق و وزن نامحدود از شما لاغری از ما: این فحوای خیلی از تبلیغات افسانه ایه که از بین گشت و گذار در سایتای تبلیغاتی می تونین پیدا کنین اما نکته قابل توجه در اینجاس که کارشناسان این بخش می گن که همه افراد چاق واسه لاغری با لیپولیزر و بادی جت مناسب نیستن و این دو روش واسه افرادیه که دچار چاقی موضعی هستن.از طرفی این رو هم یادتون نره که لیپولیز و بادی جت از اندازه شما کم می کنه نه وزنتون!

واسه همیشه با چاقی خداحافظی کنین: خیلیا با خیال یه تناسب اندام ابدی به سراغ کلینیکای زیبایی می رن و فکر می کنن بعد از انجام این عملای سرپایی دیگه حد و مرزی واسه خورد و خوراکشان نیس. اما خوبه بدونین که بعد از لاغری اگه زیادتر از اندازه ناپرهیزی کنین مثل هر آدم معمولی ای هم اینکه وزن چراغ سبز نشون دادین.

لاغری بدون یه قطره خون: بر خلاف تصور بسیاری که فکر می کنن لاغری با لیزر و فشار آب هیچ جراحت و دردی نداره اما باید گفت در این راه حل به خاطر ایجاد منافذ و سوراخایی که در پوست ایجاد می کنن ممکنه تا مدتا درگیر درد و پانسمانای بعد از عمل باشین.

چیجوری بدون رژیم غذایی لاغر شیم؟

بهترین نوشیدنیای چربی سوز واسه آب کردن شکم

خبرگزاری مهر چیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *