بادی رپ پلاستیکی چیست و چه مضراتی دارد؟

body-wraps-weight-loss

بهترین روش واسه کاهش وزن و لاغری داشتن جنب و جوش و سبک زندگی فعال و رعایت یه رژیم غذایی متعادله پس تلاش کنین سراغ روش های تایید نشده و خطرناک لاغری نرید.

بررسی خلاصه

به گزارش آلامتو و به نقل از مجله تناسب اندام؛ تمایل به کاهش وزن در جامعه به افزایش خیلی از اجناس و روش های با نتیجه گیری سریع منجر شده. یکی از اونا پوشش بدنی (بادی رپ) است که خیلی از مراکز اسپا اون رو به عنوان روشی واسه کاهش وزن دائمی تبلیغ می کنن. بادی رپ با به کار گیری پوشش پلاستیکی آغشته به مواد گیاهی به کاهش وزن شما کمک می کنه.

خطرات تعریق زیادتر از اندازه

تعریق زیادتر از اندازه ممکنه به از دست دادن آب بدن منجر شه. اگه عرق خشک نشده و روی بدن بمونه، با بالا بردن دمای بدن تا شاید سطوح ناامن، خطرناک می شه. هم اینکه تعریق زیاد باعث تغییر شیمیایی خون شده و با کم شدن حجم خون، اکسیژن کمتری به سلولها می رساند. از دست دادن زیادتر از اندازه آب می تونه باعث ضعف، سرگیجه، گیجی، کما و حتی مرگ شه. اگه در مرکز اسپا از بادی رپ استفاده می کنین، خدمه اونجا ممکنه واسه مقابله با این واکنشها آموزش ندیده باشن.

خطرات به وجود اومده بوسیله اجناس مورد استفاده

خطر پیچیدن شکم و معده با پلاستیک فقط واسه تعریق نمی شه. پوشش چسبنده واسه پیچیدن شکم از کلرید پلی وینیل (PVC) ساخته شده که به عنوان یکی از خطرناک ترین اجناس مصرفی شناخته شده. اونا مواد مضری از خود آزاد می کنن که تاثیر بدی روی کبد، طحال، کلیه، استخون سازی و وزن بدن داره. مواد PVC هم اینکه با سرطان در رابطه هستن. بعضی پوششها با مواد معدنی آغشته شده ان که بعضی از اونا ممکنه شامل آلومینیوم باشن که با فراموشی رابطه داره. هم اینکه، شما ممکنه به یکی از مواد استفاده شده در پوشش حساسیت داشته باشین.

دیگه ملاحظات در مورد بادی رپ

پوششهای پلاستیکی کمکی به چربی سوزی شما نمی کنن. تموم چیزی که از دست می بدید آبه که به محض نوشیدن برمیگرده. هم اینکه باید موضوع هزینه رو در نظر بگیرین. بعضی مراکزی که کار بادی رپ انجام میدن، ادعا می کنن که می تونید چهار بار در روز انجام بدین و یه سری های دیگه ادعا دارن که یه بار در هفته خوبه. قیمتها متفاوتند؛ به هر حال قیمت متوسط بادی رپ در اسپا ۱۵۹ دلاره و شما دست کم به یه بار جلسه در هفته نیاز دارین. اگه بخواین این کار رو در خونه انجام بدین، کیتهایی وجود دارن که قیمت اونا بین ۸۰ تا ۲۰۰ دلاره.

ایمنی بادی رپ

خیلی از آدمایی که از یافته های بادی رپ رضایت دارن، اضافه می کنن که یه رژیم غذایی مناسب داشته و چهار تا پنج بار در هفته ورزش می کنن. پس، اگه واسه رسیدن به کاهش وزن مورد نظر باید رژیم داشت و ورزش کرد، به چه دلیل این هزینه رو صرف ثبت نام در باشگاه نکرد که یافته های اون تضمین شده و از خطرهای پلاستیکهای سمی که وارد پوست و جریان خون می شن، جلوگیری می کنه! اگه شما دیابت دارین، از فشار خون بالا رنج می برید، باردارین و در هرگونه وضعیت پزشکی، قبل از به کار گیری هرگونه بادی رپ با دکتر خود مشورت کنین.

بهترین ادویه واسه چربی سوزی

چیجوری بدون رژیم غذایی لاغر شیم؟

روش های لاغری آسون مجله تناسب اندام مضرات کاهش وزن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *