بازداشت مدل ایرانی سوئدی در دبی + عکس

farzan-athari1

فرزان اطهری، مدل سوئدی-ایرونی به اتهام در اختیار داشتن ۲۱ گرم کوکایین در دبی به حبس ابد محکوم شد. این حکم روز چهارشنبه ۲۵ دی ماه صادر شده و  اطهری پونزده روز واسه درخواست تجدید نظر فرصت داره. صفحه فیسبوک فرزان اطهری که بیشتر از ۱۳۴ هزار عضو داره آخرین بار در خرداد ماه سال جاری به روز شده.

فرزان اطهری در فیلم چهل سالگی علیرضارئیسیان با لیلا حاتمی ومحمد رضا فروتن همبازی بود.

farzan-athari

شنیده ها حاکیست فرزان اطهری وقتی که در ماه مه سال گذشته، در مقابل یه هتل لوکس در دوبی وایس تاده بود به دنبال تماس فردی با پلیس دوبی بوسیله ماموران پلیس بازداشت شد و از اون زمان تا کنون به اتهام دارا بودن ۱۱ کیسه کوچیک نایلونی، شامل جمعاً ۲۱ گرم کوکائین در بازداشت به سر برده.

به گفته شاهدی که با پلیس تماس گرفته فرزان اطهری مبادرت به فروش کوکائین کرده. اتهامی که از سو ی ایشون رد شده  به گفته  اطهری ، کوکائین ضبط شده جهت استفاده شخصی بوده.

فرزان اطهری متولد ۲۶ ژوئن ۱۹۸۴ می باشه، ایشون  مدل پوشاک ایرونی-سوئدیه که به عنوان بازیگر، مجری برنامه تلویزیونی و شخصیت تلویزیونی تا الان فعالیت داشته است. اون به عنوان یه مدل مرد در سطح بین المللی شناخته شده است. هم اینکه اون به عنوان یه مدل در ۲۳ کشور جور واجور با بیشتر از ۱۰۰ مارک همکاری کرده است.

عکس فرزان اطهری

ایشون اولین ایرانیه که به عنوان یه مدل قرارداده های بین المللی امضاء کرده است.

پارسینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *