بازداشت یک جاسوس در لباس روحانیت +عکس

«محمد علی حسینی» طی هفته های قبل سفری هم عربستان سعودی داشت و با ملک عبدالله دیدار کرد که این اقدام ایشون، شک و تردیدها در مورد اقدامات اونو بالا برد.

جهان:یه روحانی نما موسوم به «سید محمد علی حسینی» که تلاش می کرد خود رو به جای سید حسن نصرالله رهبر شیعیان جنوب جا بزنه، پس از یه سال بررسی فعالیتای ایشون از طرف اطلاعات ارتش لبنان، آخرسر به خاطر جاسوسی واسه رژیم صهیونیستی دستگیر شد.

ایشون که به خاطر مواضع تند علیه حزب الله لبنان و ایران، شدیدا مورد علاقه رسانه های غربی بود، اعلام کرده بود که در مقابل حزب الله نیروی «مقاومت اسلامی عربی» رو واسه مقابله با اسرائیل تشکیل داده که هزار و پانصد نفر نیروی مسلح داره.

هرچند تصاویری که از این «نیرو» در شبکه اینترنت منتشر شده بود، بیشتر از ۵ نفر با ژستای جور واجور رو نشون نمی داد!

ارتش لبنان در حالی این «روحانی شیعه» رو به جرم جاسوسی واسه اسرائیل بازداشت کرده که ایشون طی ماه های گذشته خوراک مناسبی رو واسه القای فضای تشتت در جامعه شیعی لبنان واسه رسانه های غربی جفت و جور کرده بود.

براساس گزارش شبکه خبری بی بی سی، «محمد علی حسینی» طی هفته های قبل سفری هم عربستان سعودی داشت و با ملک عبدالله دیدار کرد که این اقدام ایشون، شک و تردیدها در مورد اقدامات اونو بالا برد.

نیروی چند نفری زیر نظر ایشون واسه نشون دادن جدی بودن خود در روبرو شدن با اسرائیل، در اوایل سال ۲۰۰۹ چند موشک کاتیوشا به خاک فلسطین اشغالی پرتاب کردن که هیچ هدفی رو مورد اصابت قرار نداد.

این جاسوس رژیم صهیونیستی هم اینکه ید طولایی در موضعگیری علیه جمهوری اسلامی در لباس یه روحانی شیعه داشت و این مواضع ایشون به سرعت و با حدت خیلی از طرف رسانه های غربی مورد استفاده رسانه ای علیه ایران قرار می گرفت.

حسینی در جریان حمله دولت عراق به اردوگاه اشرف به عنوان مرکز تجمع گروهک تروریستی منافقین، این حمله رو محکوم کرد، کسائی رو که در این حمله کشته شدن شهید خواند و خواهان پشتیبانی از جدایی طلبان خوزستان شد.

ایشون هم اینکه سه شنبه هفته گذشته هم در گفتگو با روزنامه کویتی الوطن، ایران رو به دخالت در امور داخلی بحرین متهم کرد و گفت که ایران تهدیدی واسه کشورای عربیه و مسئله فلسطین حل نمیشه مگه اینکه ایران دست از دخالت در اون برداره!

به نوشته بی بی سی، در سایت محمد علی حسینی از اون به عنوان منبع شیعه یاد شده! و تصویر اجازه نامهایی واسه روایت حدیث از چند تن از مراجع قم و نجف در این سایت درج شده. هم اینکه دست نوشته هایی از چند تن دیگه از مراجع قم و نجف که محتوای یکی از کتابای اونو که درباره احکام روزه س تأیید کردن، اما هیچ اجازه نامه اجتهادی در این سایت دیده نمیشه!

تنها مدرک تحصیلی از این جاسوس لبنانی، تقدیرنامه ایه که نشون میده ایشون در سال تحصیلی ۸۱ – ۸۲ از طلبهای ممتاز مدرسه عالی فقه و معارف اسلامی در قم بوده.

مطبوعات لبنان به نقل از منابع امنیتی گزارش دادن: سفرهای زیاد محمد علی حسینی به کشورای اروپایی و تماسای تلفنی مشکوک اون، واسه نهادهای امنیتی این کشور شک برانگیز شده بود و اداره امنیت لبنان، اطلاعات ارتش و اطلاعات حزب الله از یه سال پیش ایشون رو تحت نظر داشتن تا اینکه آخرسر نیروهای اطلاعات ارتش به آپارتمون اون در شهر صور حمله و دستگیرش کردن و از خونه اش مقادیری اسلحه کشف کردن.

قبلا هم شبکه های جاسوسی زیاد رژیم صهیونیستی در لبنان کشف و نابود شده بود.

منبع: jahannews.com

جمع آوری: آلامتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *