بازداشت یک فوتبالیست ایرانی در فرودگاه میلان به اتهام حمل مواد مخدر

بعضی منابع خبری خارجی از بازداشت یکی از بازیکنان بین المللی فوتبال ایران در فرودگاه میلان خبر داده ان که هنگام ورود به فرودگاه “مالپنسا” مواد مخدری رو در کفش خود جاساز کرده بود اما ماموران امنیتی در بین بازرسی متوجه این مواد شدن و اون رو بازداشت کردن.

توپ فوتبال

در این خبر تاکید شده که این بازیکن بین المللی ایران در باشگاه های اسپانیایی بازی می کنه و در پرواز تهران به میلان بوده و وقتی که قصد ورود به فرودگاه میلان رو داشته با خود ۶۰۰ گرم مواد مخدر – شیشه – حمل می کرده که این مواد رو در پاشنه کفشش جاساز کرده بود.

خبرگزاری فرانسه به نقل از آژانس خبری آنسا این خبر رو اعلام کرده و بدون اینکه نامی از این بازیکن ببره نوشته: این بازیکن بین المللی ایران وقتی که از پرواز تهران به میلان وارد فردوگاه شد بازداشت شد. این خبرگزاری جزئیات بیشتری در مورد این بازیکن منتشر نکرده.

پس از این خبر همه نگاه ها به سمت مسعود شجاعی و جواد نکونام معطوف شد اما نکونام در تمرینات اوساسونا حضور داشت و مسعود شجاعی هم در بیمارستانی در آلمان روز پنجشنبه تحت عمل جراحی قرار گرفته بود.

عصر امروز جمعه روزنامه مارکا نام این بازیکن رو اعلام کرد. حسن عمولشگریان بازیکن مورد نظره که به عنوان یه بازیکن آماتور در لیگای اسپانیا بازی می کنه. براساس خبر مارکا این بازیکن ۲۷ ساله س و ۶۹۰ گرم شیشه به ارزش ۲۵۰ هزار یورو رو در کفش خود جاساز کرده بود. پویان آقاجان ۳۲ ساله که ساکن رمه و مهدی رحمانی ۳۹ ساکن ونیز هم این بازیکن رو همراهی می کردن.

به نقل از :

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *