بازرسی خانم‌ها توسط آقایان در دانشگاه تهران

خونواده هایی که در شبه های قدر امسال واسه مراسم احیا به مسجد دانشگاه تهران رفته ان، با اقدامی عجیب از طرف حراست دانشگاه تهران مواجه شدن.

 

 

تا جایی که شرکت کنندگان ثابت مراسم های دانشگاه تهران به یاد دارن، در طول سالهای گذشته، حتی در سال ۸۸ که بالاترین درجه فتنه گری و خرابکاری ضدانقلاب بود، مبادی ورودی دانشگاه تهران تماشاگر تفتیش و بازرسی نبوده اما در سال جاری در شبه های ۱۹ و ۲۱ ماه مبارک رمضان، ماموران حراست دانشگاه تهران، یهو مبادرت به تفتیش خونواده های شرکت کننده (آقایون و خانوم ها و حتی کودکان) در این مراسم کردن.

 

با اینکه این تفتیش با دستگاه های دستی الکترونیکی انجام می شه، اما نکته قابل توجه اون هستش که خانوم ها هم در مبادی ورودی دانشگاه تهران بوسیله آقایون بازرسی می شن؛ به این شکل که مامور مرد حراست دانشگاه، راکت الکترونیکی خود رو دور تا دور بدن زنان حرکت میده و در صورت به صدا درآمدن آژیر اون، باید کیف یا وسایل شخصی خانوم ها رو مورد بازرسی ریزتر بذاره!

 

این اقدام در ۲ شب قدر گذشته سال جاری مورد اعتراض بعضی خونواده های شرکت کننده در این مراسم قرار گرفته اما دانشگاه تهران تا الان توضیح خاصی درباره دلیل این اقدام عجیب ارائه نداده.

قاصد نیوز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *