بازگشت به دوران زرق و برق

امسال و به خصوص در فصل سرما به کار گیری اکلیل، زرق و برق و شکل های جور واجور آرایشای نورانی پر طرفدار شده و در کار خیلی از طراحان مشهور و موفق دیده می شه. درسته که بهترین فرصت واسه به کار گیری اینجور نوع آرایشی همین روزا و هفته های نزدیک کریسمسه. حالا خوبیش اینه که برنده های معتبر آرایشی هم این مد جدید رو کمک کرده و از لاکای نورانی گرفته تا عطرهایی که پر از زرق و برق و اکلیل هستن رو به بازار عرضه کردن. در ادامه چند محصول از بهترینای آرایشی برگزیده شده تا خیلی راحت بتونین به یه آرایش براق برسین. واسه داشتن بهترین لوازم آرایش به فروشگاه اینترنتی برید.

Nails Inc.

تقریباً همه منتظر روزی بودیم که اینجور لاک جالبی طراحی شه. این برند لاکی ارائه داده که اسمش رو دانه های براق برف گذاشته. خیلی راحت اون رو تکون بدید و روی ناخنا بزنین و دستای براق و جذاب شما آماده س.

Nails Inc

Tom Ford

کامل فورد یه جور ریمل جدید ارائه داده که باعث درخشندگی مژها می شه. این ریمل حالتی طلایی رنگ داشته و تموم مژها رو به رنگ طلایی تبدیل نمی کنه بلکه مژها رو کمی درخشنده و طلایی نشون میده. این ریمل مخصوص طلایی شدن نوک مژها یا کمی نورانی تر شدن مژه طراحی شده.

Tom Ford

Dior

برند دیور شیشه جذابی پر از زرق و برق و اکلیل و رنگای طلایی درخشنده ارائه داده که خیلی راحت می تونین اون رو روی هر نوع پوستی استفاده کنین و می گن حتی روی لباس هم قابل استفاده س.

Dior

Burberry

این برندبرای پشتیبانی از این آرایش جدید و پرطرفدار عطر مشهور مای بربری رو پر از ذرات نورانی طلایی کرده. با به کار گیری این عطر نه فقط خوشبو هستین بلکه این ذرات درخشنده روی پوستتون دیده می شن.

Burberry

Dolce & Gabbana

برند مشهور دالچه ان گابانا واسه کریسمس امسال رژ لبی طلایی ارائه داده که مخصوص براق کردن هر نوع رژ لب دیگه ایه. با به کار گیری اون می تونین خیلی راحت به رنگ رژ مورد علاقه تون کمی رنگ طلایی اضافه کنین.

Lancome

اگه طرفدار ناخنای درخشنده هستین اما می خواین که ذرات نورانی بزرگ تری روی ناخن هاتون ببینین و ناخنا جلب توجه کنن برند لنکوم این کار رو ساده تر کرده. این برند تاپ کوت جدیدی ارائه داده که پر از تیکه های درخشنده طلایی رنگ و براقه.

Lancome

بهترین روش های کاهش چین و چروک پوست صورت

واسه پیر نشدن چه کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *