بازگشت فردوسی پور و برنامه ی ۹۰ به تلوزیون !

برنامه نود با پایان جام ملتای آسیا و شروع لیگ بهتر از دوشنبه این هفته دوباره در کنداکتور شبکه سه سیما قرار گرفته.

برنامه «۹۰» شامگاه ۱۳ دی ماه بدون اعلام قبلی پخش نشد در حالی که عادل فردوسی پور در آخرین برنامه نود اعلام کرده بود در طول تعطیلات لیگ هم پخش «نود» با تحلیل بازیای تیم ملی در جام ملتای آسیا ادامه داره، اما این برنامه با شروع جام ملتای آسیا به صورت یهویی از پخش خارج شد.

 

مدیر شبکه سه سیما ـ در جواب به پرسشی درباره پخش نشدن برنامه «۹۰»، به روی آنتن رفتن این برنامه رو به برگزاری مسابقات لیگ فوتبال کشورمون منوط دونسته و گفته بود: «برنامه «۹۰» به دلیل تعطیلی لیگ پخش نشد و با شروع لیگ فوتبال، «۹۰» هم پخش می شه.»

 

«توقف بازیای لیگ فوتبال» در حالی دلیل تعطیلی برنامه «۹۰» عنوان شده که قبل از این هر زمان که قرار بود برنامه «۹۰» با اجرا و جفت و جور عادل فردوسی پور با تغییراتی در زمان پخش مواجه شه، این موضوع از طرف عادل فردوسی پور و هم اینکه شبکه سه سیما اعلام می شد.

 

حسین آقازمانی، مدیر گروه ورزش شبکه سه هم دلیل توقف برنامه «نود» رو «نبود نیاز به برنامه نود در طول جام ملتای آسیا» عنوان کرده و گفته بود:« ما واسه بازیای جام ملتها خاص برنامه فوتبال برتر رو مخصوص این بازیا برنامه ریزی کردیم که همون شب و بعد از بازیای تیم ملی ، بازیا رو کارشناسی می کنن و دیگه احتیاجی به برنامه ۹۰ نبود. »

 

جمع آوری: آلامتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *