بازگشت ژان کلود ون دم با «به جنگل خوش آمدید»

janفیلم جدید ژان کلود ون دم به نام «به جنگل خوش اومدید» آماده نمایش شد. این فیلم هفتم فوریه ۲۰۱۴ روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می رود.

این بازیگر ژانر مهیج با فیلم تازه خود وارد دنیای کمدی شده و واسه اولین بار فیلمی رو در این ژانر بازی کرده.

در قصه این فیلم کمدی ون دم در نقش یه سرباز قدیمی بازی می کنه که همراه گروه همکاران خود، راهی یه جزیره دور افتاده و متروکه می شه.

در این محل اتفاقاتی واسه اون و همراهانش رخ می دهد که خط اصلی قصه فیلم رو به جلو می برد و باعث خلق حوادثی کمدی و ماجراجویانه می شه.

کارگردانی این کمدی مهیج رو راب مولتزر انجام داده. اون این فیلم رو براساس فیلم نامه ای از جف کافمن کارگردانی کرده.

هزینه تولید فیلم حدود  ۴۰ میلیون دلار شده و جفت و جور کنندگان اون امید زیادی به موفقیت نسبی مالی اون در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا و بقیه کشورای جهان دارن.

شرکت یونیورسال جفت و جور کننده اصلی «به جنگل خوش اومدید» است. این شرکت فیلم خود رو با همکاری شرکت فیلم سازی سالت شرکت پروداکشن جفت و جور کرده.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، به جز ژان کلود ون دم این فیلم هیچ بازیگر مطرح دیگری نداره و سازندگان اون می گن این فیلم، قصه محوره.

تماشاگران سینما ون دم رو سال قبل در قسمت دوم مجموعه فیلم «بی مصرف ها» در کنار سیلوستر استالونه و آرنولد شوارزنگر دیدن. این بازیگر بلژیکی نسل سینما، در این فیلم در نقش کاراکتر منفی قصه بازی کرد.

ایشون تازه از بازی در فیلم «هوای گرم» فارغ شده. این درام مهیج جنایت کارانه بوسیله کیت پارمر کارگردانی شده.

فیلم نامه فیلم هم بوسیله خود پارمر نوشته شده و درباره یه سرقت تلخ و خشن از یه بانکه، که وارد مراحل خطرناک و پیش بینی نشده ای می شه.

کسائی که فیلم رو دیده ان به شباهت های اون با دو فیلم «صلاه ظهر» فرد زینه من و «سگ های انباری» کوئنتین تارانتینو اشاره می کنن.

خود فیلم ساز هم گفته درام جنایت کارانه اون ادای دینی به تعدادی از آثار سنتی سینما و مخصوصا ژانر وسترن اون می باشه.

ژان کلود ون دم در این فیلم در نقش رئیس گروهی از سارقان حرفه ای ظاهر شده، که آخرین سرقت اونا تبدیل به یه کابوس می شه.

این بازیگر در دهه هشتاد میلادی با بازی در مهیج علمی تخیلی و آینده نگرانه «سرباز جهانی» تبدیل به یه بازیگر مطرح ژانر مهیج شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *