بازیکنان دو رگه ایرانی به تیم ملی ایران می‌آیند؟

متولد ۱۷ می ۱۹۹۱ و هافبک هرتابرلینه ایشون معمولا در تیم دوم که در لیگ منطقه ای آلمان حضور داره به میدون میره. شروین فوتبال خود رو از تیم لیچترفیلد شروع کرد و بعد به هرتابرلین منتقل شده ایشون در سال ۲۰۰۸ تونست در سه بازی تیم اصلی در لیگ اروپا به میدون بره، ولی در فصل ۲۰۰۹ – ۲۰۱۰ تنها یه بازی در لیگ اروپا سهم ایشون بود.

در فصل ۲۰۱۰ – ۲۰۱۱ در نیم فصل از تیم هرتابرلین به صورت قرضی جدا شد و به تیم آلمانیا آخن ملحق شد و ۲ گل هم مقابل پادربودن و اگزبورگ به ثمر رساند، ایشون بعد از سقوط آلمانیا آخن به دسته پایین تر دوباره به هرتابرلین برگشت در سال ۲۰۱۳ هانزاروستک رفت و در ۳۰ بازی ۲ گل به ثمر رساند.

کیان سلطان پور

مهاجم تیم دوم دورتموند متولد ۲۳ جولای ۱۹۸۹ه که با ۱/۹۰ متر قد در بوندسلیگا ۳ آلمان حضور داره ایشون در تیم یونیون برلین در سال ۲۰۰۸ به لیگ منطقه ای آلمان قدم گذاشت و واسه این تیم در ۹۴ بازی ۵۴ گل به ثمر رساند.

ایشون دوباره به تیم دوم دورتموند منتقل شد و مقابل تیمهای دوم بوخوم و کلن ۳ گل به ثمر رساند، سلطان پور رو گلزنی رو خوب می دونه و خودش هم تمایل داره که واسه تیم ملی ایران بازی کنه، ایشون در سال ۲۰۱۳ سه بازی در باشگاه فوتبال زاربروکن کرده.

آروم خلیلی

بازیکن کردستانی متولد ۲۸ جولی ۱۹۸۹ در بوکان که الان به صورت قرضی درتیم نوتودن در دسته اول نروژ بازی می کنه. ایشون در سال ۲۰۰۹ به تیم آ اک استارک در لیگ برتر نروژ در هفت بازی به میدون رفت و به تیم لیلستروم گل زد آروم در لیگ برتر سوئد در تیم گایس به میدون رفت و در بازی این تیم ۲ گل به ثمر رساند، ایشون در سال ۲۰۱۱ به تیم بودا گلیمت در دسته اول نروژ منتقل شد و فصل خوبی رو با ۱۲ گل در ۳۰ بازی گذروند. ایشون پس از یوهانسون با ۱۳ گل بهترین گلزن تیمش بود.

در سال ۲۰۱۲ اون در بودا کلیمت در ۱۷ بازی ۳ گل به ثمر رساند که دو گل اون به تیم نوتودن بود که موجب شد مورد توجه این تیم قرار بگیره.

آرش طالبی نژاد

متولد ۱۹۸۱ در بندر عباس ساکن نروژه ایشون در تیم زیر ۲۱ سالهای نروژ هفت بازی انجام داده و ۳ گل به ثمر رسونده در سال ۲۰۰۲ در تیم آ اسولنا فوتبال خودشو شروع کرد و در سال ۲۰۰۵ به تیم تروموسوی نروژ رفت و در سال ۲۰۰۷ به تیم بروماپوزکارنا در دسته اول سوئد قرارداد بست و واسه این تیم ۵ گل به ثمر رساند.

نیکولا هاتفی مفرد

با قد ۱/۸۳ و وزن ۷۸ کیلوگرم اندام متناسبی واسه دروازه بانی داره. ایشون متولد ۱۹۹۱ در بلژیکه و در سال ۲۰۰۷ به تیم بروسلس رفت، ایشون در سال ۲۰۰۹ مورد توجه بزرگان شارلووا قرار گرفت، نیکولا در ۷ بازی در لیگ برتر بلژیک واسه این تیم به میدون رفت و ۱۹ گل گرفت.

دانیل نوروزی

متولد ۳ ژانویه ۱۹۹۳ ژانویه در دانمارک یه فوتبالیست حرفه ای که به عنوان یه بال چپ واسه بروندبی در مسابقات قهرمانی دانمارک بازی می کنه ایشون ۳۰ بازی واسه تیم ملی دانمارک و ۲ بازی واسه تیم فوتبال زیر ۲۰ ساله های دانمارک انجام داده.

علی منوچهری

بازیکن ایرونی – اتریشی- شیلیاییه، ایشون از پدر ایرونی و مادری شیلیایی داره و خودش متولد اتریشه، منوچهری وقتی که سه سال داشت پدرش در گذشت و به همراه مادرش به شیلی رفت منوچهری در باشگاههای کوکیبویونیرو – بوانته اسپانیا – دیپورس آنتوفاگاستا – سانتیاگو مورنینگ – نیوبلنسه و دپورس کونسپسیون بازی کرده ایشون در سال ۲۰۰۶ به تیم ملی زیر ۲۳ ساله های شیلی دعوت شده.

حال باید دید اگه کی روش دوباره سکان هدایت تیم ملی ایران به بدست بیاره از این بازیکنان دورگه مثل دژاگه، قوچان نژاد، دانیال داوری و بیت آشور استفاده می کنه یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *