بازیگری که در حین اجرای مرگ خود واقعا مرد!

dramatic-theater-actress-on-stage

تا بحال چندین بازیگر در حالی که مشغول بازی کردن بروی صحنه بوده ان مرده ان؛ با اینحال، این داستان شاید مخصوصا ترین و کنایه آمیزترین این حوادثه. این اتفاق واسه زن بازیگری به نام ادیث وبستر افتاد.

به گزارش آلامتو به نقل از Businessinsider ؛ وبستر خیلی بازیگر شناخته شده ای نبود و در طول زندگی اش نتونست خیلی خود رو به عنوان بازیگر مطرح کنه، اما با مرگ عجیب خود در تاریخ جاودانه شد. درزمان اجرای نمایش “ُسگ مست” که در تالاری در بالتامور اجرا می شد، ادیث وبستر ۶۰ ساله نقش مادربزرگی رو بازی می کرد. براساس داستان این نمایش، در قسمت دوم نمایش، قبل اینکه داستان تموم شه، اون می بایست شعری رو می خواند که در اون می گفت “بعد از اینکه رفتم در مورد من حرفی نزنین.” و بعد از اونم بروی زمین می افتاد و می مرد.

اون واسه ۸ سال این نقش رو بازی می کرد، ولی در نوامبر سال ۱۹۸۶، بعد از اینکه آوازش رو خواند، بروی زمین افتاد و مرد. طبق گفتۀ کارگردان نمایش، جمعیت، مثل همیشه، از اجرای اون به هیجان اومده بود و با دست زدن اون رو تشویق کرد.

“همیشه اجراهای اون با تشویق های بی نظیری همراه بود. شب به شب، اون می مرد و می مرد، و آنشب اون مرد و واقعا مرد.”

جمعیت اول فکر کرد که این کمک خواستن های هم قطاران اون بخشی از نمایشه، اما بعد از چند دقیقه، همه فهمیدن که بازیگر نقش واقعا مرده س. دکتر ها مشخص کردن که دلیل این مرگ یه حملۀ قلبی بوده.

جالبه که این اولین حملۀ قلبی خانوم ادیث موقع اجرای یه نقش نبوده. براساس گفته های دخترش، تو یه اجرا که چند سال قبل از مرگش بود، اون موقع نمایش یه حملۀ قلبی داشت، اما تا اواخر اون شب واسه درمان به بیمارستان مراجعه نکرد.

اختصاصی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *