بازیگر سرشناسی که از زنانش حسابی کتک می خورد! / عکس

راجر مور بازیگر بریتانیایی که چند بار در نقش جیمزباند مامور مخفی ملکه برصحنه سینما ظاهر شده گفته که در جریان دو ازدواج اول خود از زنانش کتک می خورده.

راجر مور که امروز ۸۴ سال داره در جریان برنامه تلویزیونی “مورگانز لایف استوریز” گفت که در ازدواج نخستش با استین دورن وان قهرمون پاتیناژ اوقات خشونت باری رو متحمل شده.

ایشون در ضمن گفتن: استین منو کتک می زد، به صورتم چنگ می کشید و هرچه رو دم دستش بود به سویم پرتاب می کرد. یه بار یه قوری چای نقره رو به سویم پرتاب کرد که اگه سرم رو کنار نکشیده بودم شاید امروز اینجا حضور نداشتم.

مامور ۰۰۷ گفت: هر بار به خونه مادرم می رفتم اون با دیدن جراحات من وحشت می کرد. استین حتی یه بار که دکتر مشغول مداوای من بودم به سویم حمله کرد و منو جلوی چشم  دکتر کتک زد.

مور در سال ۱۹۵۳ از استین دورن وان جدا شد و این بار عزمشو جزم کرد به جای یه ورزشکار با یه هنرمند ازدواج کنه بلکه دیگه کتک نخورد. اما مامور مخفی ملکه از این دید شانس نداشت.

جیمز باند سینما این بار با دوروتی اسکوئیرز خواننده ازدواج کرد. اما دوروتی هم دست بزن داشت و هر از چندی  راجر مور رو از کتک بی نصیب نمی گذاشت.

به گفته مامور ۰۰۷ دوروتی دارای شخصیت فوق العاده ای بود . یه بار ضمن کتک زدن من یه گیتار رو برداشت و روی سرم خرد کرد.

مور که علاوه بر نقش باند در سریال جاسوسی و مهیج ” مامور ما سنت” هم بازی کرده در طول زندگی اش چهار بار ازدواج کرد. امروز دو همسر اول اون که کتکش می زدن از دنیا رفته ان. اما مامور مخفی ملکه نگفت که از دو همسر بعدی اش هم کتک می خورده یا خیر.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *