بازیگر مشهور «قهوه تلخ» درگیر بیزنس ساختمان !/ عکس

رامین ناصرنصیر بازیگریه در رده متوسط؛ بازیگری که هرچند کارش رو با «ساعت خوش» و همراه با آدمایی مثل مهران مدیری و رضا عطاران شروع کرد اما با این حال طی سالهای بعد نتونست همپای این دو نفر رشد کنه و در سالهای گذشته هم کمتر پیش اومده اونو به شکل یه نقش مکمل درجه یه ببینیم. ناصرنصیر خود دلیل این وضعیت رو باندبازی در تلویزیون می دونه؛ به باور ناصرنصیر اگه در تلویزیون عضو یه گروه خاص نباشی نمی تونی در سریالها حضور پیدا کنی و یکی از دلایل بیکاری یا کم کاری خیلی از بازیگران هم همین باندبازی هاست. گپ ما با ناصرنصیر رو در ادامه می خونین:

 

چه خبر؟ بعد از «قهوه تلخ» کار تازه ای نداشتید؟

نه، ما همیشه آماده کار هستیم اما فعلا که کار خاصی پیش رو نداریم.

به چه دلیل؟ فیلمنامه به شما پیشنهاد نمی شه یا اینکه دلیل دیگری داره؟

به هر حال فیلمنامه که پیشنهاد می شه اما اینکه بخوای کاری رو قبول کنی به عوامل زیادی بستگی داره و از جمله قرارداد مالی، کارگردان، کیفیت کار و بسیاری نکته دیگه. اگه شما کار باکیفیت سراغ دارین به ما بگید.

من که کارم رسانه س و قاعدتا پیشنهاد بازیگری رو باید بقیه به شما بدن.

همین طوره. من هم به قصد شوخی گفتم.

بگذریم. شما از نسل بازیگرانی هستین که با «ساعت خوش» مطرح شدید. به چه دلیل در سالهای بعد نتونستید به اندازه دهه هفتاد پرکار باشین؟

کار بازیگری بگیر نگیر داره. ممکنه شما یه نقش رو اونقدر اجرا کنی که سالها در بورس باشی ولی ممکنه در بهترین کارا هم طوری بازی کنی که به چشم نیایی. من هم همیشه تلاش کردم بهترین بازیهایم رو ارائه کنم اما وقتی کیفیت کلی کار پایینه من چه میتونم بکنم جز نگه داشتن خودم در سطح.

برنامه های تلویزیونی ماه های گذشته رو پیگیری کردین؟

نه، تقریبا خیلی کم تلویزیون می بینم.

 

دلیل این کم دیدن، چیه؟ کیفیت برنامه های تلویزیونی مورد پسند شما نیس؟

به هر حال هم مشغله کاری زیاده و هم اینکه برنامه زیادی روی آنتن نمی ره که بشه وقت گذاشت و اونو دنبال کرد. مثلا سریالهای تلویزیونی خیلی ضعیف و سطحی شدن و این اصلا چیز خوبی نیس.

فکر می کنین دلیل این کیفیت پایین چی باشه؟

اصلی ترین مشکل، باندبازی در تلویزیونه یعنی تولید سریالها در تسلط یه گروه خاص درآمده و همون گروه هستن که می تونن دائم بودجه گرفته و کار کنن. از اون طرف یه سری نیروی مستعد که تجربه کافی هم دارن بیرون می مانند و یا مجبورند به سراغ سینما برن یا شبکه خونگی که هیچ کدوم از اینا هم گستردگی تلویزیون رو نداره.

به نظر شما امکان داره که این گروه بازیا واسه یه بار هم که شده تموم شن.

اگه طبق توجه به مخاطب باشه حتما باید جلوی این روند گرفته شه.

گفتید که مشغله کاریتون زیاده. به غیر از بازیگری بیزنس دیگری هم دارین؟

بله، یه سری فعالیت اقتصادی می کنم.

…مثلا خرید و فروش دلار؟

نه، در بیزنس ساختمون هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *