بازی علی کریمی در مقابل میلان و اخراج وی از استیل آذین

بازی علی کریمی در مقابل میلان و اخراج ایشون از استیل آذین

علی کریمی که به عنوان بازیکن و مهمون خاص و به دعوت باشگاه الاهلی واسه دیدار این تیم برابر میلان ایتالیا به امارات سفر کرده بود، یه روز پس از حضور در این دیدار از طرف کادر فنی استیل آذین و علی پروین از این تیم اخراج شد…

به گزارش مهر، صادق درودگر سرپرست تیم فوتبال استیل آذین عصر امروز دوشنبه ضمن تایید این خبر گفت: بدیش اینه این بازیکن بدون اجازه کادر فنی و علی پروین، رئیس سازمان فوتبال استیل آذین تیم الاهلی رو در دیدار برابر آث میلان همراهی کرده و به خاطر همین با تصمیم کادر فنی و تایید علی پروین، کریمی به دلیل غیبت غیر منطقی در تمرینات در اختیاز باشگاه قرار گرفت تا تصمیمات لازم درباره ایشون در پیش گرفته شه.

ایشون اضافه کرد: هم اینکه با درخواست کادر فنی و علی پروین، باشگاه استیل آذین می خواد در نامه ای اعتراض آمیز به باشگاه الاهلی، خواهان توضیحات بیشتر درباره نقض قانون از راه این باشگاه در مورد گفت وگو با علی کریمی و دعوت از این بازیکن واسه حضور در این دیدار دوستانه بدون هماهنگی با باشگاه فعلی این بازیکن شن.

درودگر ادامه داد : این نامه بزودی تنظیم و به این باشگاه اماراتی فرستاده میشه و در صورت نبود جواب مناسب از طرف مدیران الاهلی از راه مراجع بالاتر این موضوع رو پیگیری می شه. باشگاه استیل آذین این موضوع رو از مراجع قانونی و حقوقی شدیدا پیگیری می کنه.

جمع آوری: آلامتو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *