بازی «نگار جواهریان» و «شهاب حسینی» در یک فیلم

 پیش تولید فیلم سینمایی «حوض نقاشی» تازه ترین ساخته مازیار میری به جفت و جور کنندگی منوچهر محمدی شروع شده و بازم گروه سازنده در انتظار پروانه ساخت هستن.
«منوچهر محمدی» جفت و جور کننده با سابقه سینمای ایران درباره روند تولید فیلم گفت: مقدمات تولید فیلم رو شروع کردیم و اقدامات اولیه واسه دریافت پروانه ساخت فیلم هم انجام شده و درخواست پروانه ساخت ارائه شده اما هنوز پروانه ساخت فیلم صادر نشده.

 

ایشون در جواب به این سوال که «حوض نقاشی» هم جهت با کارای قبلی و نگرانی هاتونه، گفت: طبیعتا این کار هم جهت با نگرانی ها و جنس فیلمسازیه که هم دوست دارم کار کنم و اون رو دنبال می کنم. در این فیلمنامه اساسی ترین بخش که توجه جدی و همه جانبه ای به اون انجام شده است، توجه به موضوع خونواده و شرایطیه که خونواده ها در اون بسر می برند و به باور من کانون خونواده اصیل ترین و غنی ترین هسته اصلی اجتماعیه که کمک می کنه بشه جامعه رو به سمت تعالی جهت داد . این فیلم هم جهت با ارج گذاشتن به کانون خونواده ساخته می شه.
جفت و جور کننده فیلم های تشویق شده «زیر نور ماه»، «بوسیدن روی ماه» و «طلا و مس» درباره نوشتن فیلمنامه و آماده شدن اون توضیح داد: نویسنده فیلمنامه حامد محمدیه و هم اینک مراحل پایانی بازنویسی پایانی اون بوسیله ایشون انجام می شه. تلاش می کنیم فیلم رو اوایل آبان ماه جلوی دوربین ببریم.

بنا براین گزارش، در خلاصه داستان فیلم آمده: مریم و رضا با آدم های دیگه فرق دارن، اونم نه یه فرق ساده، بلکه بسیار بزرگ و اون ها باید تلاش کنن تا به بقیه ثابت کنن این فرق بزرگ رو با معجزه عشق حل کرده ان.
تا الان حضور «نگار جواهریان» واسه اجرای نقش «مریم» و «شهاب حسینی» واسه اجرای نقش «رضا» انتخاب شدن. این بازیگران واسه اولین بار در مقابل همدیگه در این فیلم به اجرای نقش می پردازند.
نام فیلم برگرفته از شعر عامیانه و معروف «گنجشگک اشی مشی» است و در داستان فیلم به شعر و معنی اون اشاره شده.

«حوض نقاشی» با سرمایه گذاری بخش هنری ساخته می شه و هم جهت با سیاست های این بخش جهت توجه به کانون عاشقانه و گرم خانواده س.

حوض نقاشی شهاب حسینی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *