باطل شدن استاندارد نوشابه زمزم!

 احمد نزهت گفت: پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری واحدهای تولیدی با نام های تجاری زمزم و ۸۵۵ هم جهت با اجرای ماده ۴ قوانین و مقررات استاندارد در مرداد ماه امسال باطل شد.

 

 

ایشون با بیان اینکه این تصمیم در جلسه کمیته علایم ارسال، تمدید و باطل شدن پروانه کاربرد علامت استاندارد گرفته شده، گفت: پروانه کاربرد علامت استاندارد واحد تولیدی زمزم خوزستان واسه فرآورده نوشابه گاز دار نام تجارتی زمزم و واحد تولیدی قند خوبان واسه فرآورده قند حبه با نام تجارتی ۸۵۵ در این کمیته باطل شدن شد.
 
نزهت تأکید کرد: یکی از وظایف سازمان استاندارد، نظارت بر کیفیت تولیدات صنعتی و برابری ویژگی های این تولیدات با موازین استاندارده که به همین خاطر گشت های بازرسی نسبت به کنترل خطوط تولید و مراکز عرضه و نمونه ورداری از تولیدات اقدام می کنن.
 
این مقام مسئول در اداره کل استاندارد خوزستان گفت: در این بازرسی ها پروانه کاربرد علامت استاندارد واحدهایی که در طول سال نتونن به رعایت استانداردهای تعیین شده در خط تولید بپردازند باطل می شه.
 
ایشون با بیان اینکه هموطنان باید موقع به کار گیری هر نوع کالایی حتماً از استاندارد بودن اون مطمئن شن، گفت: اداره کل استاندارد به عنوان متولی تعیین کیفیت کالا اهتمام جدی در استانداردسازی واحدهای تولیدی و هم اعلام و معرفی عمومی تولیدکنندگان متخلف و بدون نشون استاندارد و هم برگشت اونا به مراجع ذی صلاح قضایی رو داره.

خط تولید شفاف دات آی آر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *