باغ وحش مشهد

بعضی از جاذبه های مشهد، انگار در ایران تنها ان و خیلی از زائران بارگاه مطهر امام رضا، فرصت تجربه تفریحات و جاذبه هایی رو دارن که شاید در جای دیگری به دست نیاد. مطمئنا باغ وحش مشهد یکی از محل هایی ست که گردشگران رو واسه تجربه تفریحات مشهد، شدیدا وسوسه می کنه.

mashhad-zoo باغ وحش مشهد

باغ وحش وکیل آباد مشهد، که در کنار پارک جنگلی با همین نام در جنوب غربی مشهد قرار داره، یکی از جذاب ترین باغ وحش های ایرانه و جزو اون دسته از تفریحات مشهده که شاید نظیرش در ایران به سختی یافت شه. توجه کنین که در سفر به مشهد بهتره از استفاده کنین و سهم کلی تری از بودجه سفرتون رو به تجربه تفریحاتی مثل باغ وحش وکیل آباد اختصاص بدید.

تنوعی باورنکردنی از حیوانات گوشت خوار و علف خوار در این باغ وحش، ویژگی بارزی ست که خیلی از بازدیدکنندگانش رو حیرت زده می کنه، اما این پایان ماجرا نیس. دنیای حیرت آور خزندگان در این باغ وحش به کمال می رسد وگونه های جور واجور خزنده که در این محل میشه دیدشون، در هیچ جای دیگه ایران قابل دسترسی نیستن.

mashhad-zoo باغ وحش مشهد ببر

پرندگان هم بخش بزرگی از قفس های باغ وحش رو به خود اختصاص داده ان و اونقدر تنوع دارن که چند ساعتی از وقت بادید از باغ وحش رو به خود اختصاص میدن؛ البته در هر صورت همه گردشگرانی که باغ وحش وکیل آباد رو تجربه کرده ان، می گن که دست کم یه شبونه روز زمان واسه بازدید کامل و گشت و گذار در محوطه باغ وحش زمان احتیاجه. علاقمندان به حیوانات هم می تونن تو یه سفر دو سه روزه به مشهد، این حیوانات و دنیای اسرارآمیزشان رو تجربه کنن. حالا خوبیش اینه هم اونقدر زیاد نیس و گردشگران می تونن با یه پرواز چند ساعته از سراسر ایران، خود رو به مشهد برسانند.

باغ وحش وکیل آباد ۴ هکتار مساحت داره و از این نظر هم بزرگ ترین باغ وحش ایران حساب می شه.

دیدنی ترین دریاچه های ایران

جاهای دیدنی و گردشگری ایلام

تور ایران تور مسافرتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *