باغ و تالار پذیرایی

سایت تالار talar

به گزارش سایت تالار، سالن برگزاری مراسم جشن عروسی، محلیه که رویایی ترین شب زندگی هر فردی در اون رقم می خوره؛ پس واسه انتخاب این مکان خاص و خاص باید زمان و دقت کافی به خرج داد. شما دست کم باید شش ماه قبل از تاریخ برگزاری مراسم خود، با در نظر گرفتن روز و فصل مورد نظرتون، تالار پذیرایی یا باغ مناسب رو پیدا کرده و سالنی با سیستم گرمایش و سرمایش مناسب رو انتخاب کنین.

موقعیت مکانی و دسترسی

محل برگزاری مراسم باید سر راست باشه تا دسترسی به اون واسه همه مهمونا ممکن باشه. انتخاب مکانای پرت و دور افتاده، پرترافیک و شلوغ، با دسترسیای سخت و صعب العبور باعث ایجاد تنش و کلافگی واسه مهمونا می شه؛ خصوصا خونواده هایی که بچه خردسال و یا افراد سن و سال دار دارن.

هم اینکه اگه در دو مکان مراسم دارین باید اونا رو نزدیک به هم انتخاب کنین تا دچار کمبود وقت نشید و هم اینکه در ترافیک نمونید.

 مثلا اگه مراسم عقد رو در خونه برگزار می کنین و می خواین واسه مراسم عروسی به سالن برید باید به دنبال سالنی باشین که به منزل تون نزدیک تر باشه. هرچند اکثرا مراسم عقد رو در سالنای مخصوصی که در تالارها هست برگزار می کنن.

تست غذا و کیفیت پذیرایی

وقتی می خواین منوی غذا رو انتخاب کنین باید به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که واسه تعداد خیلی از آدما که سنین متفاوت و ذائقه های جورواجور دارن؛ غذا سفارش بدید. تلاش کنین بیشتر از غذاهای رایج استفاده کنین. متداوله که بعد از انتخاب تالار و قبل از عقد قرارداد، کیفیت غذا و پذیرایی بوسیله مشتری تست می شه. معمولا مشتری یه شب به صورت سرزده به تالار یا باغ رفته و بعد از ملاقات با مدیر تالار درخواست تست غذا و مشاهده نوع سرویس دهی رو می کنه. امکان مشاهده چگونگی سرویس دهی مهمانداران، برخورد اونا با مهمانان، نوع لباس اونا، کیفیت ظروف پذیرایی و… از نزدیک، به شما کمک می کنه که تصمیم پایانی خود رو راحت تر بگیرین.

وسعت سالن

وسعت سالن مراسم هم یه امر مهمه که رابطه مستقیمی با تعداد مهمونا داره.اگه تعداد مهموناتون کمه، سالن بزرگ انتخاب خوبی واسه شما نخواد بود. چون که مهمونا پراکنده می شن و این موضوع مراسم شما رو خلوت و سرد نشون میده.

عوضش اگه تعداد مهمونای احتمالی زیاده، سالن کوچیک بسیار مشکل ساز هستش.پس باید اول لیستی از تموم مهمونای احتمالی خود جفت و جور کنین.

دو نکته مهم

اگر می خواین مراسم تون رو در باغ برگزار کنین؛ قبل از کرایه اون به فکر تامین برق لازم مراسم تون باشین. یعنی دیگه مطمئن شید که برق اون منطقه و یا کنتور باغ تون طوری باشه که بتونین هم چراغانی کنین هم گروه موسیقی داشته باشین و هم واسه کارای دیگری مثل تصویر ورداری و آشپزی و… مشکلی پیش نیاد. اگه در اون منطقه احتمال قطع شدن برق هست حتما به فکر اجاره موتور برق باشین.

بد نیس به فکر سرگرم کردن میهمانان تون هم باشین به همون نسبتی که بودجه تون اجازه میده می تونین اونا رو سرگرم کنین. می تونین از یه گروه موسیقی دعوت کنین تا جشن تون رو خوشحال تر کنن یا با یه آتیش بازی قشنگتر و بی خطر میهمانان رو خوشحال کنین.

منبع:  سایت تالار (http://www.talar.org)

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *