بافت کتی از جنس موی انسان +عکس

هدیه دادن یکی از امور پسندیده ای است که بسیاری از انسان ها برای خوشحال کردن یکدیگر از آن استفاده می کنند. هدیه ها باید ارزشی معنوی داشته باشند و گاهی هزینه خرید و ارزش مالی آن ها مورد توجه قرار نمی گیرد.

“ژیانگ رنسیان” یک خانم ۶۰ است که هدیه ای جالب را برای همسرش آماده کرده است. هدیه ای که این خانم به هسرش داده است باعث شد تا بسیاری از رسانه های جهان نیز برای پخش کردن آن به تکاپو افتاده و این هدیه را به نمایش بگذراند.

coat2

این خانم که یک معلم بازنشسته چینی است پس از ۱۱ سال توانست کتی را برای همسرش ببافد که تماما از موهای خودش ساخته شده است. او تمام موهای ریخته و کوتاه کرده اش را روی هم گذاشته و با کمک آن ها یک کت به همراه کلاه برای همسرش بافته است.

“ژیانگ” از سن ۳۴ سالگی تمام موهای خود را جمع کرده است و به گفته خودش همیشه به خاطر داشتن موهایی بلند و ضخیم در میان خانواده مشهور بوده است. او پس از این که موهایش به مرور ضعیف می شود تصمیم می گیرد تا یک حرکت جالب با استفاده از آن ها انجام دهد.

coat1

او در سال ۲۰۰۳ و زمانی که موی بسیاری را جمع کرده بود تصمیم گرفت تا کار بافت کت را آغاز کند. البته بافت همچین چیزی بسیار سخت است زیرا شما باید ازمو به جای نخ استفاده کنید و کل ماجرای بافت آن متفاوت می شود.

این خانم در حین بافت کت تمام تارهای موی خود را نیز شمرده است و به نظر می رسد در طول این ۱۱ سال از ۱۱۶ هزار و ۵۸ تار مو استفاده کرده است. وزن این کت تقریبا ۳۸۲ گرم است و وزن کلاهش ۱۱۹ گرم است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *