بانوی مار؛ دختری با بیماری عجیب پوستی

دختر فیلیپینی سالهاست از مریضی رنج می برد که هر روز صبح پس از بیدار شدن از خواب با تختخوابی پر از پوست مواجه می شه.

به گزارش آلامتو به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ فلوراین نالوگون، دختر جوون فیلیپینی سال هاست با یه مریضی نادر و عجیب پوستی درگیره که در اثر این مریضی تموم پوست بدنش پوسته پوسته می شه.

اون هر روز صبح در حالی از خواب بیدار می شه که تختخوابش پر از پوست بدنشه. این مریضی که موسوم به «ایکتیوز» است تحت تاثیر یه ژن خراب به وجود میاد که باعث تولید همیشگی پوست و در نتیجه خشک شدن پوست می شه. به خاطر همین اون مجبوره همیشه تموم پوست بدنش رو با کرمای خاص مرطوب نگه داره.

فلوراین به دلیل دچار شدن به این مریضی عجیب به «بانوی مار» معروف شده. این در حالیه که بنا به گزارش یکی از خبرگزاریای هندوستان دختری با نام «شالینی یاداو» که گرفتار به مریضی مشابه ای بود در مالاگا اسپانیا درمان شده. فلوراین ۱۷ ساله امیدواره پزشکان اسپانیایی راهی واسه درمان مریضی اون هم پیدا کنن.

ایشون در مورد مریضی اش گفت: واقعا رنج زیادی رو به دلیل تمسخر مردم تحمل کردم. پدر و مادرم با اینحال مریضی به من عشق می ورزیدند. خوشحالم که می شنوم واسه این مریضی درمانی هست. امیدوارم من هم مانند اون دختر هندی درمان شوم. می خوام بعد از درمان مریضی ام سخت درس بخونم و کار خوبی پیدا کنم تا به کسائی که منو مسخره می کردن نشون دهم که من هم در صورت سالم بودن می توانم مانند اونا از زندگی عادی بهره مند باشم.

بانوی مار

بانوی مار

بانوی مار

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

باشگاه خبرنگاران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *