با چند کلیک ساده بلیط هواپیما خود را خرید کنید

سامتیک samtik

سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیمای سامتیک با به کار گیری جدیدترین تکنولوژیای روز و کادر متخصص و مجرب خود، با اجرا بستری کاربر پسند و ساده و با سرویس دهی با کیفیت در مورد مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کنه با یه جستجوی ساده بلیط هواپیما مورد نظر خود رو انتخاب و بخرین.

سامانه سامتیک برابر با استانداردهای روز دنیا طراحی شده و در کوتاه ترین زمان ممکن مبادرت به خرید بلیط هواپیما کنن. سایت سامتیک مبادرت به جمع آوری تموم اطلاعات پرواز خطوط هوایی ایران کرده تا با در نظر گرفتن نیاز کاربران سهولت به کار گیری امکانات جهت خرید بلیط هواپیما چارتر، سیستمی و  خرید بلیط هواپیما در فضای مجازی براساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد. سامتیک از تجربه دراز مدت خود در صنعت  بلیط هواپیما بهره برده و ابزاری نوآورانه با کاربری آسون رو اجرا کرده.

بلیط هواپیما خود رو خرید کنین.

و هم اینکه با گارانتی قیمت، کاربران همیشه می تونن مطمئن باشن که در حال رزرو بهترین قیمت بلیط هواپیما و یا خرید بلیط هواپیما واسه مسافرت خود هستن. بدون بزرگ نمایی، خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سریع ترین و معتبرترین روشای خرید بلیط هواپیما هستش که با رونق گرفتن کار و کاسبی الکترونیک و پوشش دادن همه نیازای مسافرین در اسرع وقت، از جایگاه خاص ایی در بین خوش سفران برخورداره.

نگفته نمونه که هنوزم واسه بعضی افراد اعتماد کردن به خرید بلیط هواپیما سخته ولی وقتی با امتیازات خرید اینترنتی بلیط هواپیما آشنا می شن، ترجیح اونا هم تغییر میکنه و وقتی با وسواس خاص برابر با سلایقشان، خرید اینترنتی رو انتخاب میکنن و از خدمات و پشتیبانی اونا رضایت کافی به دشت می کنن، هیچوقت دیگه به دنبال روش سنتی و خرید حضوری بلیط هواپیما نمی رن. از امتیازات دیگه خرید بلیط هواپیما، در اختیار داشتن تنوع در سبد خرید مسافره، به گونه ایی که با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه اش، میتونه فقط با صرف چند دقیقه واسه جستجو، ساعتای پروازی جور واجور، ایرلاینای معتبر مانند ایران ایر، ماهان، آسمون، قشم ایر و کیش ایر، تنوع قیمت کلاسای پروازی، نوع بلیط هواپیما و یا حتی تعداد ظرفیت باقی مونده در هر راه هوایی رو به شکل آنی مشاهده و خود انتخاب کنه. در کل رزرو بلیط هواپیما در هر ساعتی از شبونه روز حتی در وقتی که در لحظه تصمیم به سفر میگیرید، با چند کلیک مقدوره

نکته مهم در خرید آنلاین بلیط هواپیما شاید زمانیکه مشغول رزرو آنلاین بلیط هواپیما بودین با این حس بارها مواجه شدین و قبل اینکه روی دکمه “تایید” کلیک کنین، دلهره و اضطراب از جواب به هزاران سوالی که به ذهنتون خطور میکنه، رو تجربه کردین.

پرسشای زیادی که همیشه با خود مرور کرده و می گین:

  • قسمت اطلاعات مسافر و درست پرکردم؟
  • چیزی رو که جا ننداختم ؟
  • پرواز و درست رزرو کردم ؟”

به درستی فشردن دکمه “تایید پایانی خرید” از پر استرس ترین لحظات در زمان آماده سازی برنامه سفره، ولی نگران نباشین ما دقیقا حال شما رو درک می کنیم و اگه به مواردی که در لیست زیر اومده بدرستی عمل کنین، شک نداشته باشین بعد از خرید و تا لحظه پرواز، آرامش خاطر دارید…

۱ – دقت کنین که سایت مورد نظر دارای نماد اعتماد الکترونیک باشه. وگرنه قیمتا و پروازهای معتبری رو در اختیارتون نمی ذاره.

۲ – بهتره بلیط هواپیمای خود رو از سایتی بخرین که شما رو به صورت ۲۴ ساعته در همه مراحل رزرو و حتی بعد از اون تا انجام پروازتون پشتیبانی می کنه.

۳ – از وب سایتی خرید کنین تا در صورت انصراف از پرواز بتونین بلیط هواپیما سیستمی خود رو به صورت آنلاین کنسل کنین.

۴ – همیشه قبل از خرید بلیط هواپیما، قیمتا رو با هم مقایسه کنین و مطمئن شید که قیمتی که می پردازید بهترین اندازه اون پروازه.

۵ – هنگام ثبت اطلاعات مسافرین از جمله نام، نام خانوادگی و کد ملی بیشترین دقت رو داشته باشین.

۶ – حتما اطلاعات مسافرین، تاریخ سفر، مبدا و مقصد رو قبل از تایید پایانی دوباره بررسی کنین.

۷ – پیشنهاد میکنیم هنگام مراجعه به فرودگاه برگه چاپ شده بلیط هواپیما خود رو به همراه داشته باشین.

گستردگی تعداد ایرلاین های سامتیک این امکان رو به مسافر می دهد که قبل از خرید بلیط هواپیما، پروازهای جور واجور، با قیمت ها و ساعت های متفاوت رو بررسی و مقایسه کنه و در فرصت کافی بهترین رو انتخاب کنه. بعضی وقتا رسیدن به مقصد، پرواز در شب بهتره و بعضی وقتا احتیاج دارین حتما صبح اونجا باشین. داشتن انتخابی درست، نتیجه ی در اختیار داشتن اطلاعات پروازهای ایرلاین های مختلفه که سامتیک این امکان رو واسه مسافران جفت و جور کرده.

۱۰ دانستنی باحال و عجیب درباره سفر با هواپیما

فرودگاه معروف مالزی رو بیشتر بشناسین

بلیط هواپیما خرید اینترنتی بلیط رزرو بلیط رزرو هتل سامتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *