بتمن برآورده کننده آرزوی کودک ۵ ساله + عکس

batman

«میلز اسکات»، پسر بچه ۵ ساله ایه که از دو سالگی آرزو داشته که شه، اون حالا مدتیه که به مریضی سرطان خون گرفتار شده و به گفته پزشکان امید چندانی به زنده ماندنش نیس. مؤسسه غیردولتی «برآورکننده آرزو» وقتی که از آرزوی این پسر بچه باخبر شد، عزمشو جزم کرد تا اون رو به آرزویش برسونه.

مؤسسه «برآورده کننده آرزو» که یه نهاد غیر دولتیه در ۴۷ کشور جهان شعبه داره و وظیفه ای برآورده کردن آرزوی کودکانیه که زندگی اشان با یه مریضی خطرناک تهدید می شه.

صبح روز گذشته در حالی که تعداد خیلی از مردم به تماشا وایس تاده بودن، یه تیکه از یکی از خیابون های سانفرانسیسکو بوسیله پلیس بسته شده و صحنه سرقت از یکی از بانک های مهم این شهر و هم اینکه آدم ربایی بوسیله چند دزد مسلح بازسازی شد.

این وسط «بتمن» کوچیک ۵ ساله، در کنار بتمن بزرگ سوار بر دو اتومبیل مشکی لامبورگینی در حالی که بوسیله نیروهای پلیس اسکورت شده بودن وارد صحنه شدن و طی عملیاتی اول گروگان زنی که به چند کیلو تی ان تی وصل شده بود رو نجات داده و بعد در میان هیاهو و تشویق فراوون تماشاچیان و هم اینکه تعدادی خیلی از رسانه ها و مطبوعات سارقان رو دستگیر و تحویل پلیس دادن.

بعد «میلز» ۵ ساله به خاطر انجام اینجور عملیات قهرمانه ای مفتخر به دریافت کلید شهر از دستان «اد لی»، شهردار سانفرانسیسکو، شد.

این عملیات بازسازی شده، بوسیله چند شبکه تلویزیونی آمریکا به طور زنده پوشش داده شد.

مؤسسه «برآورده کردن یه آرزو»،  اولین بار در سال ۱۹۸۰ با برآورده کردن آرزوی یه پسربچه ۷ ساله گرفتار به مریضی سرطان تأسیس شد، این پسر بچه آرزو داشت که روزی بتونه پلیس شه، با اینکه اون تنها کمی بعد تسلیم مرگ شد ولی این مسئله وقتی اتفاق اون تونست به بزرگترین آرزوی زندگی اش برسه.