بدن پر از کرم مرد چینی بخاطر تغذیه اشتباه!+عکس

تحقیقات نشون دهنده اون هستش که مصرف سوشی می تونه منتهی به دچار شدن به عفونت و بوجود اومدن کرم های نواری در روده شه.

خوراک ژاپنیه که از برنج پخته با چاشنی سرکه و سبزیجات و تخم مرغ و هم اینکه خوراک دریایی مثل ماهی تشکیل می شه که معمولا به صورت سرد خورده می شه. گوشت ماهی و خوراکی های دریایی استفاده شده در اون معمولا خام هستن و به خاطر همین ممکنه موجب عفونت های انگلی در بدن می شه.

مردی چینی به دلیل مصرف سوشی دچار خارش پوست و درد در ناحیه شکم شد و پس از مراجعه به دکتر تشخیص داده شد که کل بدنش از خوردن سوشی عفونی شده و گرفتار به کرم های نواری شده. کرم های نواری یه جور انگل هستن که به شکل بند هستن و به جدار روده وصل می شن و از مواد غذایی اون تغذیه می کنن.

سوشی کرم نواری در بدن

گفته می شه به دلیل مصرف زیاد سوشی، در بدن این مرد چینی بیشتر از ۱۰۰ها کرم نواری بوجود آمده و دلیل اون می توان خام بودن گوشت موجود در این غذا باشه. بعد از معاینه مشخص شد که کرم ها قسمت بالایی بدن اون و پاها و بیشتر اندام های اون رو گرفتار به عفونت کرده ان.

به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از مریضی ها، گوشت خام و پخته نشده شامل شامل تخم های انگل ها، لارو و کرم های نواریه و مصرف اون ها باعث ورود اون ها به بدن فرد می شه که در اونجا وارد سیستم گردش خون و روده می شه و بعضی وقتا تا مغز و کبد پیش می رود. وجود و رشد اون ها در بدن می تونه بسیار خطرناک باشه.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *