برادر اوباما با ۱۲ همسر رئیس جمهور می شود + تصاویر

مالک اوباما داداش ناتنی باراک اوباما در انتخابات امروز کنیا با به کار گیری ارتباطش با کاخ سفید و رئیس جمهوری آمریکا در تلاش واسه پیروزیه.

در کنیا امروز مردم در میان ترس امید به پای صندوق های رأی رفتن تا رئیس جمهور آینده این کشور رو در کنار نمایندگان مجلس،سناتورها و فرماندارهای مناطق جور واجور انتخاب کنن. مالک اوباما داداش ۵۵ ساله باراک اوباما در این انتخابات با تبلیغ گسترده از طریق تصاویرش در کنار رئیس جمهور آمریکا در تلاشه تا فرماندار شهر سیایا  شه.

مالک اوباما قبل از این اعلام کرده بود که در صورت رسیدن داداش ناتنی اش در انتخابات آمریکا وارد فعالیت های سیاسی می شه. اون تصاویر خود رو در مراسم عروسی اوباما و دیدارش با رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید  رو به صورت گسترده منتشر و در میان مردم پخش کرده.

این بردار ناتنی که  ۱۲ زن داره  با پخش این تصاویر وعده داده که واسه مقابله با فقر و صنعتی شدن کنیا تلاش می کنه. مالک اوباما که قبل از رسیدن باراک به ریاست جمهوری آمریکا وضع مالی مناسبی نداشته در صورت پیروزی در انتخابات هرساله بیشتر از ۱۵۰ هزار دلار درآمد داره؛ پولی که مردم متوسط کنیا ۶۶ سال طول می کشد پس انداز کنن!

اون می خواهد فرماندار شهری می شه که یه میلیون نفر جمعیت داره و درآمد روزانه خیلی از مردم اون کمتر از یه دلار در روزه. مالک اوباما علاوه بر در اومد حسابی،در صورت فرماندار شدن ماشین شخصی و چند محافظ هم دشت می کنه.

واسه اولین باره که از زمان تغییر قانون اساسی کنیا در سال ۲۰۱۰  نامزدهای جداگونه می تونن در انتخابات شرکت کنن و قبل از این تنها براساس روابط خاندانی و قبیله ای نامزدهای انتخابات تعیین می شدن.

مردم شهر سیایا با تبلیغات گسترده مالک اوباما تصور می کنن که اون به خاطر ارتباطش با رئیس جمهوری آمریکا خیلی راحت می تونه سرمایه گذاران رو به این شهر جلب کنه و وضعیت زندگی اونا بهتر می شه. این در حالیه که گفته می شه مالک اوباما چندین پرونده و سابقه طولانی در کتک زدن همسرهایش داره.

زنان مالک اوباما ایشون رو به کتک کاری و اغفال دختران متهم می کنن. اون ها اعلام کرده ان که مالک اوباما دوازدهمین و تازه ترین زنش رو وقتی که ایشون دختری ۱۷ ساله بوده اغفال کرده.

شیلا یکی از همسرهای مالک که ۳۵ سال از اون کوچکتره بخاطر این تازگیا از خونه اون فرار کرده و در خونه مادرش زندگی می کنه.  مالک آبونگو اوباما هم اینکه «استراحتگاه باراک اچ اوباما» رو تاسیس کرده تا از طریق ارتباطش مسافران رو جذب کرده و کسب درآمد کنه.

شیلا آنیانگو، ۲۰ ساله گفت: مالک اوباما در اول مردی بسیار خوب و مهربون بود، اما تغییر کرد. ازدواج با اون بزرگترین اشتباه زندگی ام بود. اون منو مورد کتک کاری قرار می دهد و بیشتر مواقع رذل و شروره. اون به دخترم تجاوز می کنه. امیدوارم که دیگه اسمش رو هم نشنوم.

یکی دیگه از ۱۲ زن مالک اوباما که هم حالا ۳۳ سال داره و در نوجوونی با ایشون ازدواج کرده اما پس از پنج سال زندگی مشترک در سال ۲۰۰۸ از دست ایشون فرار کرده، می گوید: اون من و دیگه همسرانش رو مورد کتک کاری قرار می داد.

یکی از بزرگان و معتمدان استان “کوگلو” کنیا می گوید: مالک اوباما یه مرد حسود و خودخواه س. اون حتی وقتی که مردم براش دست تکون میدن به اونا توجه نمی کنه. اون می خواهد با باراک اوباما مساوی باشه.

یکی از مدیران قبلی مدرسه ای محلی در استان کوگلو که مالک اوباما رو از وقتی که نوجوون بود می شناخت و با باراک اوباما در سفرش به کنیا در سال ۱۹۸۷ دیدار کرده، گفت: باراک اوباما پسر بسیار خوبی بود، اون با همه دوستانه برخورد می کرد.

مالک اوباما مدرک خود رو از مدرسه ای در نایروبی دریافت کرده. ایشون در دهه ۱۹۸۰ به واشنگتن جا به جایی مکان کرد و یه مغازه الکتریکی در اونجا باز کرد و الان بین دو کشور کنیا و آمریکا در سفره.

در حالی که استراتژیست انتخاباتی مالک اوباما اهداف ایشون رو در مورد گسترش قانون شریعت، منع خوردی های الکلی و حجاب زنان رد می کنه، مالک اوباما اتهام های مربوط به خشونت خونگی و کتک کاری زنانش رو رد کرده و اونا رو تعبیری نادرست می دونه.

اما سوال مهم اینه که مالک اوباما شانس پیروز شدن در این انتخابات رو داره؟ جواب به این سوال بسیار سخته.

باشگاه خبرنگاران رئیس جمهور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *