براد پیت: روزهای پر درآمد به پایان رسیده !

براد پیت عقیده داره که بازیگران هالیوود دیگه نباید توقع داشته باشن که حقوقهای چند میلیون دلاری دریافت کنن.

این بازیگر ۴۸ ساله تاکید کرد که بخاطر بحرانهای اقتصادی موجود در سراسر جهان ، الان هالیوود اونقدر پول نداره که بتونه به بازیگران مشهورش پولهای هنگفت بپردازه و بازیگران طراز اول هالیوود که همیشه حقوقهای کلان دریافت می کردن باید به وضعیت اقتصادی جدید عادت کنن.

وقتی خبرنگار بی بی سی از براد پیت سئوال کرد که ستاره های مشهور هالیوود می تونن توقع داشته باشن که واسه هر فیلم ۱۰ میلیون دلار دریافت کنن ، این بازیگر مطرح هالیوود جواب داد:” اون دوران دیگه به پایان رسیده.پرداخت این ارقام دیگه عملی نیس … این روزا این نوع قرارداده ها دیگه در هالیوود جایی نداره…..”

با اینکه حقوقها و درآمدها در دنیای هالیوود افت کرده اما براد پیت عقیده داره این روزا از روزای خوبی واسه هالیووده.

ستاره فیلم ” اونا رو با ملایمت بکش” که همسرش آنجلینا جولی یکی از موفق ترین بازیگران دنیاس تاکید کرد که وجود مشکلات مالی در هالیوود می تونه باعث رشد و پیشرفت صنعت سینما شه.

اون در این باره گفت:”روزای واقعا” خوبیه. خیلی از استودیوهای فیلمسازی درگیر مشکلات مالی هستن بنا براین بیشتر روی فیلمهای بزرگ که مطمئن هستن خوب فروش می کنن سرمایه گذاری می کنن.همین موضوع باعث می شه که میدون فعالیت و فضای خالی لازم واسه فیمسازان و بازیگران جوونی که واقعا” باحال و سرگرم کننده هستن باز شه.”

مجله فوربس در ماه ژوئیه ، اسامی پردرآمدترین بازیگران جهان رو منتشر کرد و اندازه درآمد براد پیت در سال گذشته رو ۲۵ میلیون دلار اعلام کرد.

در حالیکه کامل کروز با درآمد ۷۵ میلیون دلار در بالاترین جایگاه فهرست پردرآمدترین بازیگران مرد قرار گرفت.

هالیوود پرتال آفتاب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *