براون؛ لطافت آشکار

احساس قشنگتر بودن، بالاتر از آرایش کردن یا انتخاب لباسِ روزه. این احساس از پوست شروع می شه. اطمینان از داشتنِ پوستی قشنگتر، نرم و صاف به خانوم ها احساس آزادی و زیبایی بیش تری می دهد.

براون، قابل اعتماد ترین و معتبرترین برند اپیلاسیون دنیا، هم حالا به بازار ایران برگشته وحضور خود رو با استاندارد جدید و بی مثل “سیلک اپیل ۹” همراه کرده.

 طراحی نوین این محصول، بیش ترین بازدهی و دقیق ترین کارایی رو به اون بخشیده. سری جدید این دستگاه با داشتن۴۰٪ عرض بیش تر، موهای بیش تری رو در هر بار استفاده برمی داره؛ تکنولوژی انقلابی موچین ها (با میکروگریپ های مخصوص) کارایی محصول رو بیشتر از قبل کرده تا این محصول موثرترین اپیلاتور خشک و مرطوب براون شه.

“سیلک اپیل۹” با به کار گیری آخرین الگوی هندسی انحنا، تماس نزدیک تری با پوست برقرار کرده و در مقایسه با موم، موهای۴ برابر کوتاه تری رو بر می داره.

براون

هماهنگ با پوست

“سیلک اپیل ۹” با سیستم ماساژ فرکانس بالا و ایجاد لرزه های تکانشی از راه سَریِ چرخشی، با پستی و بلندی های پوست همراه می شه؛ این هماهنگی و همراهی، کارایی محصول رو پیشرفت بخشیده.

اپیلاسیون ملایم؛ خشک و مرطوب

در محیط های خشک، استفاده ی مرتب از این محصول، اپیلاسیون رو بدون درد می کنه. از طرف دیگه “سیلک اپیل ۹” به طور کاملً ضد آبه و می تونید در بین حموم ازش استفاده کرده و اپیلاسیون ملایمی رو تجربه کنین.

اپیلاسیون دوکاره

“سیلک اپیل ۹ اسکین اسپا” با برس های لایه بردار، پیشنهاد دیگه براونه؛ این اپیلاتور یکی از بهترین سیستم های دوکاره ی اپیلاسیون و لایه ورداری به حساب می رود. این برس ها ۶ برابر مؤثرتر از برس های دستی واسه لایه ورداری از پوست عمل می کنن. اینطوری خیال خانوم ها تا چهار هفته از داشتن پوستی نرم و صاف راحت هستش.

براون

از Braun بیشتر بدونیم

براونزیرمجموعه ی Procter & Gamble در آلمانه که در سال ۱۹۲۱ تاسیس شد. براون با بهره گیری از فناوری روز، اجناس لوازم جانبی کوچیک و جور واجور با کیفیتی مطمئن و طراحی متفاوت تولید می کنه. این اجناس وسعت ی متنوعی از ریش تراش های برقی تا اجناس آرایشی زنونه رو شامل می شن. واسه کسب جدیدترین اخبار و اطلاعات به www.braun.com مراجعه کنین.

درباره ی Procter & Gamble

“پی ان جی” با مجموعه برنده های خود به حدود پنج میلیارد نفر در سراسر دنیا سرویس می دهد. این شرکت شامل برنده های با کیفیت، پیش رو و معتبری مثل Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin® Crest®, Dawn®, Downy®, Duracell®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks®, Wella® and Whisper®  می باشه.

هم حالا مجموعه ی “پی ان جی” در حدود ۷۰ کشور جهان فعاله. واسه کسب اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد “P&G ” به www.pg.com مراجعه کنین.

بهترین روش های کاهش چین و چروک پوست صورت

واسه پیر نشدن چه کنیم؟