بهترین شرکت طراحی سایت ایران

بهترین شرکت طراحی سایت

اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران با هدف انتخاب بهترینای دنیای وب کشور در روز پنجشنبه مورخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ برگزار شد. در این اتفاق آژانس خلاقیت وبسیما تندیس مقام اول جشنواره در سال ۱۳۹۵ رو به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت کسب کرد.

سال گذشته از بین وبسایتای طراحی شده بوسیله وبسیما، ۷ کاندید در جشنواره وب و موبایل حضور داشتن که ۳ سایت موفق به اخذ تندیس در گروه های خود شامل بلاگ سازمانی، مد و فشن و محیط زیست شدن. سه تندیس مهم که جای تندیس بهترین شرکت طراحی سایت در میان اونا خالی بود.

برنده بهترین شرکت طراحی سایت

امسال هم حضور امضای وبسیما در طراحی و اجرا سایت برنده های مطرح و یا نوپای ایرونی، دلیل شد تا شرکتهای “هلو” در دسته “شرکت خصوصی”، “رفاه، مازلو و هایپرمی” در دسته “بلاگ سازمانی”، “خدمت یاب و زیور یاب” در دسته “نیازمندیهای استانی” و “فدراسیون والیبال ایران” در دسته “سایتای خبری ورزشی” به عنوان کاندیدهای جشنواره سال ۱۳۹۵ حضور داشته باشن.

در آخر جشنواره، سایت نرم افزار حسابداری هلو از طرف داوران و با رای مردمی برنده بهترین سایت شرکتای خصوصی و خدمت یاب به عنوان بهترین سایت در دسته نیازمندیای استانی انتخاب شدن.

وبسیما هم از نگاه داوران به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت ایران در سال ۹۵ انتخاب گردید. داورانی که همه از بین وبمستران و صاحبین کار و کاسبی های اینترنتی بودن و همه در این بخش صاحب نظر و متخصص حساب می شن.

 

 

بهترین شرکت طراحی سایت

وبسیما چیجوری بهترین شرکت طراحی سایت ایران شد؟

وبسیما با پشتکاری ۵ ساله ثابت کرد که در طراحی سایت ، هدفی خلاقانه و نو رو پیش گرفته تا بتونه این معنی رو به بهترین وجه خود در دنیای وب ایران پیاده کنه. در این سالها تلاش شده با به کار گیری توان متخصصین و ایده پردازان وبسیما، در طراحی سایت و جواب به اعتماد مشتریان پیشگام باشیم که حالا خوبیش اینه دریافت بازخوردهای مثبت و رضایتمندی برنده های نامبرده نشون از موفقیت ما در این مورد داره.

در این ۵ سال که از فعالیت وبسیما میگذره تلاش کردیم تا تنها ارائه دهنده خدمات و سرویسای طراحی وب نباشیم و به مرجعی قابل تکیه واسه آموزش و اطلاع رسانی در بخش کاری خود تبدیل شیم. هدفی که واسه وبسیما هزینه های وقتی و انسانی بالایی داشته ولی امروز به ما کمک کرده تا تو ذهن مخاطبین خود به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت شناخته شیم.

در این بخش گزیده ای فعالیتای وبسیما در ۵ سال گذشته رو مرور میکنیم.

انتشار بیشتر از ۵۰۰ عنوان مقاله

تیم تولید و مدیریت محتوای وبلاگ وبسیما تموم تلاش خود رو به کار بردن تا محتوایی با کیفیت و مهم رو پیشکش نگاه مخاطباشون کنن. ارائه ۵۰۰ مقاله تخصصی و جواب گویی به بیشتر از ۱۰۰۰۰ دیدگاه کاربران دلیل این تلاشه.

ارائه ۳ کتاب تخصصی و پربازدید

منتشر کردن و چاپ ۳ کتاب مهم در مورد سئو و بازاریابی که تعداد دریافت نسخه های دیجیتالی اونا به بیشتر از ۱۰۰ هزار بار رسیده.

این سه کتاب عبارتند از “کتاب آموزش سئو محتوا” “کتاب آموزش گوگل وبمستر” و ” کتاب بک لینک سازی جلد ۱″.

انتشار مجله زرافه در بخش بازاریابی

سال ۹۴ با جفت و جور و تدوین مجله آنلاین و نام آشنای “زرافه” در بخش بازاریابی و ارتقای کار و کاسبی همراه بود که پای وبسیما رو به دورترین شهرها و روستاهای ایران باز کرد. زرافه بیشتر از ۲۰ هزار دریافت به ازای هر نسخه داشته که نشون از استقبال کم مثل مخاطبان این بخش داره.

راه اندازی آکادمی وبسیما

بهمن ۹۴ شروع رسمی فعالیت آکادمی بود که با تدوین ۳ دوره آموزشی، علم و تجربیات متخصصین ما در اختیار علاقه مندان به این بخش قرار گرفت. برگزاری دوره های آموزشی در دانشگاه تهران و با همکاری آواتک و زاویه در بهمن ماه ۹۵ رو میشه بالاترین درجه استقبال از آکادمی وبسیما دونست و که تعداد دوره های آموزشی وبسیما رو به ۵ بالا برد.

 

همکاری با برنده های مطرح ایران و جهان

تخصص و نمودار صعودی پیشرفت وبسیما، اعتماد بزرگترین شرکتای ایرونی و خارجی رو جلب کرده و مفتخریم که در این ۵ سال، همکاری با برنده هایی چون سامسونگ، فیلیپس، کاله ،هلو، تکدانه، رژین، هاکوپیان، هایپرمی، شاتل و… رو در مورد طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در کارنامه خود ثبت کردیم. تلاش وبسیما همیشه بر ارائه بهترین جواب به این اعتماد بوده که حالا خوبیش اینه تا امروز تموم همکاری ها رضایت ۱۰۰درصدی دو طرف رو به همراه داشته.