ترفندهای سئو

سئو با گذشت زمان

واژه سئو تقریبا ۴ سال پیش در جامعه مجازی ایران و در میان فعالان این میدون شناخته شد. با گذشت زمان و نتیجه گیری ادما از رعایت اصول روز سئو استقبال بیشتری از اون انجام شد، تا جاییکه امروزه سایت ها و وبلاگ های زیادی به زبون فارسی در این مورد فعال هستن. بطوریکه شما با یه جستجوی ساده در مورد سئو و یا همون بهینه سازی سایت به سرعت با حجم خیلی از اطلاعات مواجه می شید که بعضی وقتا در اختلاف با همدیگه هم هستن. در این مقاله تلاش داریم تا روش هدف دار مناسبی واسه سئو در سال پیش رو معرفی کنیم.

 

ترفندها و میانبرهای زیادی مانند انتخاب کلمات کلیدی غیر در رابطه و پربازدید، رد و بدل کردن زیاد لینک با سایت های دیگه، رفرش کردن صفحات و … واسه رسیدن سریع تر به هدف اصلی یا همون سئو واسه فریب موتورهای جستجو ایجاد شد، که هر کدوم در مقاطع کوتاه وقتی عواقب مناسبی رو به کاربران و سئو کاران ارائه می کردن ولی الگوریتم موتورهای جستجو مانند گوگل همه روزه در حال تغییر هستن بطوریکه در سال ۲۰۱۱ موتور جستجوی گوگل نزدیک به ۵۱۶ تغییر در الگوریتم خود درست کرد. در نتیجه پس از مدت کوتاهی شرایط جدیدی ایجاد می شه و فعالیت های شما باعث ضعیف شدن سئو سایت تون و افت یهویی آمار بازدید و رنک صفحات شما می شه. دقت کنین که شعار و هدف گوگل در ۱۴ سال گذشته تغییر چندانی نکرده تنها توان و امکانات این سایت کم کم واسه رسیدن به این هدف بیشتر شده.

گوگل-سئو

لوگوی گوگل در سال ۱۹۹۸ و ۲۰۱۲

 

هدف گوگل سازمان دهی اطلاعات در جهان

و ایجاد امکان دسترسی واسه همه افراد در هرکجا به اون هستش

Google’s mission is to organize the world’s information

and make it universally accessible and useful

 

زمان تغییر روش هدف دار سئو

 

روش هدف دار-سئو

کاری رو انجام بدین که در اون بهترین هستین. یه شرکت، موسسه یا سایت واقعی باشین، هیچ راه میانبری واسه رسیدن به موفقیت موندگار وجود نداره، از ابزاری که در دست دارین آخر استفاده رو ببرین، انعطاف پذیر ، خلاق و کمی احساساتی باشین. به کاری که می کنین ایمان داشته باشین و هر کجای اینترنت که به شما مربوطه خود رو معرفی کنین.

جامعه ای از مشتریان خود تشکیل بدید و با اون ها در رابطه باشین، به مشتریان و کاربران خود احترام بذارین و وجهه شرکت خود رو حفظ کنین. بیشتر شرکت ها امروزه با این تعداد از رقیبان و امکاناتی که در اختیار کاربران اینترنتی قرار داره، وفاداری خیلی از خود نشون نمی دن.

سئو سایت رو براساس اصول سئو و بدون به کار گیری راه های میانبر و فریب موتورهای جستجو انجام بدین. ممکنه بعضی از این روش ها در کوتاه مدت جوابگو باشن ولی مطمئن باشین که یه برنامه ریزی دراز مدت نتیجه بهتری بهمراه داره، آروم حرکت کنین و از راه لذت ببرین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *