پایان نامه حقوق

دانلود پایان نامه رشته حقوق با موضوع: ترانزیت

دانلود پایان نامه

اینجا فقط تکه های از پایان نامه به صورت رندم (تصادفی) درج می شود که هنگام انتقال از فایل ورد ممکن است باعث به هم ریختگی شود و یا عکس ها ، نمودار ها و جداول درج نشوندبرای دانلود متن کامل پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ، پروژه ، پروپوزال ،سمینار مقطع کارشناسی ، ارشد و دکتری در موضوعات مختلف با فرمت ورد می توانید به سایت  40y.ir  مراجعه نمایید.

رشته حقوق همه گرایش ها : عمومی ، جزا و جرم شناسی ، بین الملل،خصوصی…

در این سایت مجموعه بسیار بزرگی از مقالات و پایان نامه ها با منابع و ماخذ کامل درج شده که قسمتی از آنها به صورت رایگان و بقیه برای فروش و دانلود درج شده اند

برای دقت اصلح بود از (مبدا ء یا مبادی )، قید نماید.
3- نگهداری کالای ترانزیت خارجی که صرفا برای رسیدن به مقصد و تحویل محموله به مالک ، قلمرو ایران را انتخاب نموده . لزوم مقرراتی به تخلیه آن در مناطق حراست شده اصلح به نظر نمی رسد زیرا ، این امر با موضوع ترانزیت خارجی و تعریف آن ، مبانیت ماهوی داشتند مگر در مواقع اضطراری مانند خرابی وسیله نقلیه حامل یا سایر موارد مشابه .
4- حمل تدریجی به عنوان یا واژه یا مصلحتی است که کالای ترانزیت خارجی را با آن همه آثار مخرب و تقلبات و قاچاق ، دخل و تصرف ات مجرمانه ، در اماکن ایرانی تخلیه نموده فرصت کافی برای تقلب گمرکی تجاری و احیانا تبانی ها ، خلاف ذات رویه گمرکی داده شود .
5- چنان چه محموله عنوان ترانزیت خارجی و عبور از قلمرو گمرکی و خاک ایران برای رسیدن به مقید در کشور ثالث دارد ، چگونه میسور عقل و عمل است که باز هم از همان نقطه خارج گردد ؟آیا مورد خاص (استثناء) اصل و کلی محسوب می گردد یا خیر ؟

6-اگر کالای ترانزیت خارجی با عنایت به سفارش خریداری که در کشور ثالث واقع عملیات بانکی و گشایش اعتباری و حواله ارز (ارزش کالا و هزینه حمل و بیمه ) را انجام داده است ، چطور شد که از ( افغانی ، پاکستانی ، هندی ….) متبوع خویش صرف نظر و تصمیم به ترخیص کالا در ایران گرفته است ؟
این قبیل از ابهامات ، زمینه های بسیار خوب و عملی برای ارتکاب قاچاق (تقلب گمرکی، تجاری ) به مثابهی که در قوانین مختلف مرتبط آمده ، فراهم خواهد نمود .

پاسخی بگذارید