مقالات و پایان نامه ها

رموز موفقیت در اینستاگرام

دانلود پایان نامه

اینستاگرام از ویژگی ایی که دوستان می داند وقتی که شما آخرین فعال بودن رو رول می کنه کاربران همچنین می تونن اونو خاموش کنن.

اینستاگرام در مراحل رسیدن به فیس بوک Messenger و WhatsAppه، با معرفی آخرین وضعیت دیده شده. این یه قدم به وسیلهافزایش فالوور اینستاگرام گویا تا عضلات بیشتری رو به کارکرد پیام رسانی اون اضافه کنه. در صفحه نمایش پیامای مستقیم نمایش مشخصات عمومی، مخاطبین رو که قبلا با اون رابطه مستقر کردین شناسایی کرده و وضعیت فعلی اونا رو دقیق تر نشون میده، وقتی که اونا آنلاین بودن.

اینستاگرام “نمایش فعالیت وضعیت” رو به گزینه های در قسمت تنظیم ها اینستاگرم اضافه کرده و اونو به عنوان یه گزینه پیش خیال می آید. در صورت تمایل اونو غیر فعال کنین، می تونید این کار رو انجام بدید. همونطور که با سرویسای دیگه مثل WhatsApp هم هست، لحظه ای که گزینه غیر فعال رو واسه «نمایش وضعیت فعالیت» انتخاب کردین، به گونه خودکار به این معنیه که وضعیت شما واسه بقیه قابل نظاره نمیشه و شما همچنین نمی تونید وضعیت خود رو در فالوور اینستاگرام ببینید.

اگه چه ممکنه که اینستاگرم این ویژگی رو واسه همه کاربران به شکل عمومی در دسترس نباشه، گویا خیلی از کاربران تغییرات در حساب هاشون رو نظاره کردند که اونا از برنامه استفاده می کنن یا نه.

همچنین مشخص شده که هر دنبال کننده ای در حساب کاربری اینستاگرام خود در این ویژگی توانایی نظاره وضعیت وجود نداره. این محدود خواهد گردید به کسائی که در گذشته به شما پیام فرستاده شده و جزئیات مثل “آنلاین” رو نشون نمی دهد که شما می تونید در WhatsApp رو ببینید. فقط نشون میده که مخاطب شما از راه پست شما چقدر طول کشید.

مطلب مشابه :  لوله بازکنی و تخلیه چاه

خیلی از مردم احساس می کنن که این پیام از راه “دیده شده” واسه حرفه ای و کسب و کارایی که پیامای مهم و یا پیامی رو ارسال کردند، سودمند هستش و مشتاق هستش که بدونه چه خوندی. و امکانات واسه از بین بردن ویژگی هم استقبال می شه. دلیل اون اینه که فیس بوک مسنجر این لوکس رو اجازه نمی دهد.

نوشته شده به وسیله تیم هلو اینستا