۵ چالش های کلیدی در مواجهه با آموزش عالی در ایالات متحده

با توجه به عواملی مانند فن آوری ، نیازهای بازار کار و مهارت های لازم ، دانش آموزان همچنان در حال تکامل هستند ، بخش آموزش عالی در ایالات متحده آمریکا با چالش های بزرگی روبرو است.

دانش آموز

در اکثر موارد ، کالج ها و دانشگاه ها برای ایجاد درآمد ، به مدل های سنتی اقتصادی اعتماد کرده اند. برای مؤسسات خصوصی ، این کار به یک ترفند مداوم در ثبت نام نیاز دارد ، در حالی که مؤسسات دولتی به همراه بودجه شهریه به بودجه دولت اعتماد کرده اند.
اقتصادی

این حال اکنون همه تغییر می کند زیرا دولت ها کمتر از دولت مایل هستند و قادر به تأمین بودجه مؤسسات هستند در حالی که جمعیت جمعیت دانشجویان در حال تغییر است و از الگوی سنتی یک دانش آموز دور می شود.

دانشجو

در این مقاله ، ما ۵ چالش اساسی ها را برای مؤسسات آموزش عالی آمریکایی و چگونگی دستیابی به راهی برای رفع و غلبه بر آنها بررسی می کنیم.

۱) ثبت نام های در حال سقوط

یک بررسی جدید حاکی از آن است که تنها ۳۴ درصد دانشگاه ها و دانشکده ها اهداف ثبت نام دانشجویان جدید را داشته اند ، از ۴۲ درصد در حدود دو سال گذشته.

طبق نظر مدیران پذیرش مورد بررسی ، چندین عامل برای این کاهش وجود دارد:

     

  • مشکل تصویر – تصویرسازی آموزش عالی در ایالات متحده عدم ارتباط با مردم و تعصب به هم گروه های خاصی از جامعه (دانشجویان سفید پوست و آسیایی) است. این دلالت بر الگوهای ثبت نام دارد که مخصوصاً برای دانشکده های هنرهای لیبرال مشکل ساز است.
  •  

  • بدهی دانشجویی – توجه زیادی به میزان بدهی که بسیاری از دانشجویان با آن روبرو هستند ، مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. این مؤسسه آموزش عالی تأثیر می گذارد ، زیرا آموزش و پرورش می تواند گران و دور از دسترس برای بسیاری از افراد باشد ، که مؤسسات دولتی و خصوصی معتقدند باعث می شود که متقاضیان بالقوه را گم کنند.
  •  

  • دانشجو بین المللی ها – بسیاری از کارگردانان متکی به اتکاء دانشجویان برخی از کشورها در آموزش عالی آمریکا بودند. اگر شرایط در مکانهای هدف تغییر کند و یک شکاف بزرگ درآمد برای پر کردن داشته باشد ، این یک خطر بالقوه است
     
  • رسانه های اجتماعی – اکنون برخی از موسسات فعالیت های رسانه های اجتماعی متقاضیان را بررسی می کنند ، در صورتی که پست ها از نظر اخلاق دانشکده یا دانشگاه به نظر غیرقابل قبول تلقی شود ، درخواست ها را رد و ابطال می کنند.

۲) بدهی دانشجویی

چهار در ده نفر از دانشجویان دانشگاهی وامهایی را برای پرداخت هزینه تحصیل پرداخت کرده اند که تقریباً دو سوم از کل بدهی های دانشجویی در ایالات متحده توسط زنان برگزار می شود. این بدهی در حال حاضر با ۴۴ میلیون فارغ التحصیل ایالات متحده به ارزش ۱٫۴ تریلیون دلار ، دومین گروه مصرف کننده در پشت وام ها است.

دلار

ایالت هایی که نماینده بالاترین وام گیرندگان هستند عبارتند از: کالیفرنیا ، تگزاس ، فلوریدا و نیویورک که ۲۰٪ از کل وام ها را تشکیل می دهند. و این بدهی در حال رشد است زیرا هر رده سنی ، توازن بدهی وام را افزایش می دهد ، بیشترین افزایش را برای افراد ۳۰-۳۹ ساله که بیش از ۴۶۱ میلیارد دلار وام دارند.

این سطح عظیم بدهی و افزایش شهریه مردم را از تحصیلات عالی ترغیب می کند ، خصوصاً برنامه های بلند مدت مانند مدارک تحصیلی و برنامه های تحصیلات تکمیلی که بصورت کلاسی و تمام وقت است.

۳) کاهش بودجه دولت

برای اولین بار ، طبق گزارش آتلانتیک ، کالج های عمومی و دانشگاه ها در اکثر ایالت ها بیشتر درآمد خود را از طریق شهریه دریافت می کردند تا از بودجه دولت.

این امر حاکی از تغییر در بخش آموزش و واکنشی به کاهش بودجه چند ساله در ایالت ها برای مؤسسات دولتی و کالج های جامعه است. در حالی که مدرسان یک بار قادر به کاهش بودجه یا خدمات تر و تمیز بودند ، این کاهش به جایی رسیده است که مؤسسات دیگر قادر به کاهش کمبود بودجه نیستند ، اما اکنون آنها نیاز به افزایش شهریه دارند که این امر فشار دانشجویان و خدمات را افزایش می دهد.

“یکی از دلایلی که معمولاً بالاتر از حد کاهش می یابد ، به طور غیرقانونی ، به این دلیل است که وقتی قانونگذار تصمیم می گیرد کجا تخصیص پول را بدهد ، آنها می گویند ” ما می بینیم که مردم در حال حاضر صدمه می بینند. ” برای آنها تخصیص پول بیشتر به چیزهایی که در حال حاضر تأثیر می گذارند حس می شود. “ – داگ وببر ، استادیار اقتصاد ، دانشگاه معبد.

اقتصاد

۴) رتبه بندی جهانی پایین تر

چهاردهمین رتبه بندی سالانه دانشگاه جهانی تایمز ، نشان داد که سلطه آمریکا در این رتبه ها کاهش یافته است. برای اولین بار در تاریخ گزارش ، هیچ مدرسه آمریکایی در دو نقطه برتر قرار نگرفت.

این کاهش در رتبه های جهانی به دلیل سطح درآمد و کیفیت تحقیق در دو مجری ایالات متحده یعنی Caltech و Stanford است. درآمد هر دو موسسه در مقایسه با دانشگاه های کمبریج و آکسفورد ۲۳٪ و ۲۴٪ کاهش یافته است که ۱۱٪ و ۲۴٪ افزایش درآمد داشته است.

در ایالات متحده آمریکا بسیاری می ترسند که این سقوط نشان دهنده سالهایی باشد که تقریباً همه آنها را تجربه کرده استص ۲۰۰ نماینده با افت درآمد تحقیق برای هر کارمند تحت دولت ترامپ مواجه هستند.