بازیگر نقش “ستایش” در آستانه اعدام!

«سازمان عفو بین الملل» که برخلاف نام خود ، تنها یه سازمان مردم نهاد غیر دولتی و بین المللی یا INGOه و هیچ ارتباطی با سازمان های قانونی و رسمی جهان نداره. یکی از چند ده موسسه ایه که با پشتیبانی دولتای غربی همیشه تلاش می کنه با ارائه گزارشات کذب، جمهوری اسلامی ایران رو به عنوان یکی از کشورای نقض کننده حقوق بشر معرفی کنه. این در حالیه که برخورد نهادهای رسمی بین المللی با بحث حقوق بشر در ایران به طور کامل فرق داره؛

موضوع حقوق بشر و چیزی که نقض حقوق بشر در ایران خونده می شه، موضوعیه که شدیدا از طرف مخالفان جمهوری اسلامی ایران پیگیری می شه؛ مخصوصا در سال های گذشته و در جریان حوادث پس از انتخابات، این موضوع به یکی از محورهای اصلی و ترجیع بند سخنان جریان ضدانقلاب تبدیل شد و از طرف غرب و علی الخصوص آمریکا هم به طور متمرکز پیگیری شد که در آخر به تعیین گزارشگر خاص حقوق بشر واسه ایران منجر شد.

این سازمان عفو بین الملل در اشتباهی فاحش، به جای عکس سکینه محمدی آشتیانی، عکس و نام نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش رو در بیلبورد تبلیغاتی که واسه آزادی سکینه محمدی آشتیانی در شهر وین اتریش نصب کرده بود  درج کرد و در زیر این بیلبورد از جامعه جهانی درخواست کرد  که با فشار به دستگاه قضایی ایران مانع اعدام نرگس محمدی ! شه .

بیلبورد سازمان عفو بین الملل در مورد نبود اعدام نرگس محمدی!

سکینه محمدی آشتیانی

گزارشگران ناشی این سازمان به اصطلاح بین المللی که در انتشار اسناد کذب علیه جمهوری اسلامی ایران لحظه ای تامل نمی کنن به جای جستجوی کلمه سکینه محمدی آشتیانی، مجرمی که از سال ۱۳۸۴ به جرم مشارکت در قتل همسرش و زنای محصنه در زندان تبریز محکومه، نام نرگس محمدی رو سرچ کردن که نتیجه این جستجو می شه افتضاحی که حتی محمد مصطفایی وکیل خود خونده و فراری سکینه محمدی آشتیانی هم نتونست این اشتباه رو متوجه مسئولین این سازمان کنه.

فیس بوک محمد مصطفایی وکیل خودخوانده و فراری سکینه محمدی آشتیانی

شاید اگه گزارشگران ناشی این سازمان به جای عکس سکینه محمدی آشتیانی عکس  نایب رییس گروهک غیر قانونی کانون مدافعان حقوق بشر که نام ایشون هم نرگس محمدیه و چندی قبل از زندان آزاد شده رو می گذاشتن اونقدر افتضاح نبود که عکس و نام یه بازیگر مطرح تلویزیون ایران رو به جای یه قاتل گذاشتن.

نرگس محمدی / نایب رییس گروهک غیر قانونی کانون مدافعان حقوق بشر

باید اینم بگیم که سکینه محمدی آشتیانی در سال ۸۴  با هم دستی پسر عمه شوهرش؛ همسرش رو به شکل فجیعی به قتل میرسونه. آشتیانی متهم به مشارکت در قتل و زنای محصنه (در زمان زندگی و بعد از فوت شوهرش) است و به مجازات مشخص شده در قوانین،  محکوم شده  و طبق اون چیزی که  شریفی، رئیس دادگستری آذربایجان شرقی درباره این پرونده میگه: سکینه محمدی آشتیانی با مردی رابطه برقرار کرده و با طراحی از قبل صحنه قتل؛ منزل رو خلوت و آماده قتل کرده بودن و آشتیانی با آمپول بیهوشی شوهرش رو بی هوش کرده و قاتل اصلی با چسباندن دو شاخه برق به گردن مقتول، اون رو کشته.

به نظر می رسد پشتیبانی غرب از این جوری نهاد های غیر دولتی! با هدف زمینه سازی بروز نارضایتی های اجتماعی، یکی از وسایل مهم در برابر کشورهاییه که قصد سازش با آمریکا رو ندارن و منافع این کشور رو در سراسر جهان به خطر می اندازد

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *