باورهای انسانهای موفق

باورهای افراد موفق

مطمئنا موفقیت ریشه در تلاش و فعالیت ما داره و این باور شما هستش که به فعالیت هاتون انسجام می بخشه. افراد موفق دارای باوری قوی بوده و این مهم ترین راز واسه جلو رفتن اوناس.

به گزارش آلامتو به نقل از مگلی؛ شاید شما جزو اون دسته آدمایی باشین که فکر می کنن به دلیل نبود برابری بخت و اقبال در بین افراد، بعضیا به موفقیت دست یافته وعده ای با شکست مواجه شدن، درحالی که اصلاً اینجور فکری غلطه.

نشأت گرفته از باوری قوی و افکاری توانمنده. قدرت باور در این افراد الهام بخش بوده و دلیل عملکردشانه و این چیزیه که اونا رو موفق می سازه.

  1. اونا باور دارن که خود مسئول سرنوشت و زندگی شون هستن

جالبه بدونین افراد موفق می گن که زندگی اتفاقی نیس که اتفاق افتاده باشه بلکه نتیجه نوع عکس العمل شما به رقابتا و فرصتای پیش روتونه. اونا با این باور قوی، که فقط و فقط شما، هستین که مسئول نتیجه به دست اومده از فرصتای زندگی خود هستین، مسئولیت سرنوشت خود رو رو دوش می گیرن.

  1. اونا به تواناییا و انگیزه های خود ایمان دارن

افراد موفق دارای اعتماد به نفس بالایی هستن و اگه با موقعیتی مواجه شن که راه حل و یا جواب اونو ندونن، مطمئن هستن که می تونن راه حلی واسه اون به دست بیارن. اونا باوری کامل به خود و توانایی هاشون دارن و دست کشیدن از تلاش و ناامید شدن از خود، معنایی نداره.

  1. اونا فکر می کنن فرصتای زیادی در پیش رو دارن

این افراد ذهن خود رو واسه به کار گیری فرصتا و پولدار شدن، برنامه ریزی می کنن و ترس و ناتوانی واسه اونا بی معناست و این همون چیزیه که دنیای متفاوتی رو واسه اونا میسازه. در حالی که بیشتر افراد مشکلات رو می بینن، افراد موفق به دنبال ساختن راهی واسه استفاده بیشتر از فرصت ایجاد شده هستن.

وقتی بقیه به بن بست می رسن، اونا احتمالات رو واسه خلاص شدن از این مشکل سبک و سنگین میکنه. میشه گفت اونا بیشتر از چیزی که شِکوه گر باشن، حلال مشکلات ان.

چیزایی که واسه رسیدن به موفقیت به اونا نیاز دارین.

چیزایی که واسه رسیدن به موفقیت به اونا نیاز دارین.

  1. واسه اونا نوع تدبیر اندیشه شده خیلی با اهمیته…اما اجرای اون اهمیت بیشتری داره

افراد موفق ممکنه بارها به انجام یه کار بپردازند تا نتیجه دلخواه خود رو به دست بیارن. اونا خوب می دونن سیاست بکار گرفته شده اهمیتی برابر با روش اجرای اون داره.

پیشرفت یه ایده، برنامه ریزی واسه اون، تعیین سیاست اجرایی و بعد انجام اون. هر چند ممکنه سیاست اجرایی شما الهام گرفته و نیازمند تطبیق با شرایط باشه، ولی این چگونگی کارکرد شما هستش که اونو اعتبار می بخشه. شما فقط وقتی می تونین انتظار دست پیدا کردن به نتیجه دلخواه خود رو داشته باشین که برنامه ای دقیق واسه هدف خود در نظر گرفته باشین.

  1. اونا باور دارن فقط با کار و تلاش دائمی و سرسختانه میشه برنده میدون رقابت بود

افرا موفق به خوبی می دونن موفقیت نیازمند داشتن دل و جراته. ممکنه در اول فعالیت سود چندانی به دست نیارین ولی در آینده نتیجه اونو می بینن. وقتی که بقیه در رویارویی با اینجور شرایطی تصمیم به ترک کار و یا مقایسه می کنن، افراد موفق بازم به تلاش خود ادامه میدن.

در آخر اونا پیروز هستن. این موفقیت به دلیل هوش بالا و یا استعداد اونا نیس، بلکه به دلیل مقاومت اونا در شرایطیه که بقیه از تلاش دست کشیده و درگیر حواشی شدن.

  1. اونا باور دارن که می تونن فردای بهتری رو واسه خود رقم بزنن

افراد موفق با درس گرفتن از گذشته، آینده بهتری رو واسه خود میسازن و این توانایی در خون اوناس. به خاطر همین اونا به راحتی از اشتباهات خود و بقیه درس می گیرن؛ در حالی که بقیه درگیر اشتباهات گذشته خود بوده و افکار منفی کنترل زندگی شون رو در دست گرفتن، افراد موفق با تغییر در کارکرد خود، در تلاش واسه رقم زدن آینده ای بهتر هستن.

  1. اونا در انجام کاری که بقیه امیدی به اون ندارن، مصمم هستن

افراد موفق هیچ ترسی از خطر کردن ندارن. اونا همیشه در انجام کارای جدید پیش قدم بوده، حتی اگه جزئی و پیش پا افتاده به چشم آید.

خوب می دونن واسه متفاوت بودن نیازمند انجام کاری متفاوت هستن. شما باید همیشه در انجام کارایی که بقیه از انجام اون دوری میکنن، علاقه مند باشین.

ممکنه با انجام اینجور کاری در مرحله اول به چشم بقیه آدمی دیوونه به نظر بیایید و حتی ممکنه بارها با شکست مواجه شید. ولی دست از تلاش نکشید. مطمئن باشین در آخر، شما برنده میدون هستین و همون افراد دیدی متفاوت نسبت به شما پیدا می کنن. موفقیت در انجام کاری که بقیه در انجام اون ناموفق ان، از شما پدیده ای متفاوت میسازه.

تقویت مثبت

  1. اونا فکر می کنن حلال مشکلات هستن و نه مانعی واسه موفقیت

شاید این توجیهی واسه تمرکز افراد موفق واسه ایجاد ارتباطات موفق و تاثیرگزار باشه. این افراد نه فقط به رشد و پیشرفت سیستم کاری خود و افزایش کارمندان علاقه مند هستن، حتی به ایجاد رابطه سالم کاری هم توجه می کنن.

اونا به ایجاد رابطه با افراد با مسئولیت، قابل اعتماد و کسائی که در هر شرایطی تمایل به کمک کردن دارن اهمیت میدن و از ایجاد رابطه کاری با اشخاصی که در مواقع نیاز در دسترس نیستن، دوری می کنن.

  1. افراد موفق به پیشرفت کاری و روحیه دادن به بقیه اهمیت میدن

از اونجایی که هر رابطه کاری بر بستری از نیازای شخصی، برقراره، افراد موفق علاقه مند به کمک و ارتقای بقیه در کنار موفقیتایی که به دشت می کنن، هستن.

این آدما به موفقیت بقیه حسادت نمی ورزند و نه فقط از موفقیت شما خوشحال می شن، حتی به تشویق، تشویق و انگیزه دادن به شما می پردازن تا حس بهتری نسبت به خود داشته باشین. و این تنها دلیلیه که پس از مشاهده انسانی موفق، با شور و شوق خیلی زیاد به پیروی و الگو ورداری از اون اقدام می کنین نه از روی نیاز.

  1. اونا به بازخورد مثبت کار خود ایمان دارن

افراد موفق حس حق شناسی و تشکر نسبت به موقعیتایی که در اختیار اونا گذاشته شده و هر چیزی که از این روش به دست آورده ان، دارن.

علاوه بر این، روشی واسه برگشت به اصل خویشه. برگشت به گذشته اونا رو متواضع و در مورد واقعیت نگه می داره و به اونا یادآوری می کنه که هنوز وظیفه شون واسه ساختن دنیای بهتر تموم نشده و باید به تلاش خود ادامه. تلاش کنین اشتراک گذاشتن خوشیا و موفقیتاتون رو به عادت تبدیل کنین و خود رو خوشحال تر، موفق تر و ثروتمندتر از پیش کنین.

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

چیجوری ترس از نا امید کردن بقیه رو از بین ببریم؟

عادت مگلی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *