با مواد طبیعی لکه های صورت تان را از بین ببرید

این مخلوط در نابود کردن لکه ها بسیار موثره. کافیه، اول صورت خود رو بشورید تا خالی از چربی و کثیفی شه، بعد روزی ۳ تا ۴ بار این مخلوط رو روی لکه بمالید.

 

لکه روی زیبایی پوست تاثیر میذاره و ظاهر ناخوشایندی داره. دلیل بروز لکه، جوش، جوش، سوختگی و … است.

لوازم بهداشتی علاوه بر گرانی، دارای مواد شیمیایی مختلفیه که واسه پوست مضره. پس بهتره زنان واسه رفع این لکه های پوستی به مصرف مواد طبیعی رو بیارن. چون واسه پوست هیچ خطری نداره.

 

۱ – کره کاکائو
این ماده یکی از اجناس طبیعی و خوبه که طرفداران زیادی داره. به خصوص بین زنان باردار که با لکه های زیادی روبه رو هستن. این کره در نابود کردن خطای ایجاد شده بر اثر چاق و لاغری موثره و در صورت استفاده منظم نتیجه مثبتی داره.

 

۲ – آب لیمو
پنبه رو در مخلوطی از اندازه مساوی آب لیمو و آب آغشته کنین و به مدت ۵ دقیقه روی لکه بذارین.این عمل اگر به طور منظم ادامه پیدا کنه، نتیجه مثبتی داره. این درمان لکه و پوست مرده رو نابود می کنه. علاوه بر اون میشه مقدار کمی آب لیمو به مرطوب کننده اضافه کرد.

 

۳ – مخلوطی از روغنا
راه موثر دیگه، استفاده مخلوطی از روغن زیتون، ویتامین E و رزهیپه. این مخلوط در نابود کردن لکه ها بسیار موثره. کافیه، اول صورت خود رو بشورید تا خالی از چربی و کثیفی شه، بعد روزی ۳ تا ۴ بار این مخلوط رو روی لکه بمالید.

 

۴ – مصرف کافی آب
یکی از آسون ترین و کم هزینه ترین روش ها مصرف مقدار کافی آبه. مصرف اندازه کافی آب باعث سرحالی و تازگی پوست می شه.

 

۵ – عسل
مصرف منظم این ماده طبیعی باعث بهتر شدن پوست می شه. عسل رو مستقیما روی لکه بذارین و پس از ۲۰ دقیقه بشورید. عسل رو میشه با مرطوب کننده هم ترکیب کرد.

 

۶ – آب خیار
استفاده مرتب از آب خیار روی لکه ها علاوه بر نابود کردن لکه ها، پوست رو سالم و تمیز نگه می داره. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین در صورت موثر نبودن روشای نامبرده به متخصص پوست مراجعه کنین.

خراسان نیوز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *