با واتراستاپ وکاربردهای آن آشنا شوید

واتراستاپ یکی از قطعه های جانبی در اجرای سازه های بتنی به خاطر آب بندی درزهای اجرایی بتن و سازه های هیدرولیکی استفاده می شه.واتراستاپ هم مانند بقیه اجناس بتنی جهت کاربرده های جورواجور در شکل های جور واجور مختلفی ارائه می شه.واتراستاپا کلا به دودسته تقسیم می گردن واتراستاپای پی ایشون سی یا لاستیکی و و اتراستاپای بتونیتی. یکی ازمتدوال ترین شکل های جور واجور واتراستاپ در بازاره ،که باتوجه به پرکارد ترین بودنش بیشتر از مورد مشابه اون یعنی واتراستاپ بتونیتی در بازار عرضه شده.

ازجمله مزیتای واتراستاپ پی ایشون سی میشه به : مقاومت کششی استاندارد ،انعطاف پذیری بالا و.. اشاره کرد. از مهم ترین عوامل در انتخاب واتراستاپ مناسب سازه های بتنی عرض و ضخامته ، که باید با در نظر گرفتن ارتفاع سازه و ضخامت بتن درنظر گرفته شه. نگفته نمونه که خود واتراستاپ PVC به ۲ نوع تقسیم می شه. واتراستاپ چاله دار خاص درزهای انسباطی و واتراستاپ تخت خاص درزهای اجرایی. همونجوریکه گفته شد از کلی کاربرده های واتراستاپ آب بندی بتن است. سازه های بتنی از سه دید دووم ، استفاده و زیبایی نیازمند آب بندی هستن. آب بندی سازه های بتنی نشون دهنده دید آمادگی لازم واسه جلوگیری از نفوذ یا عبور آب یا بقیه مایعات از مقطع بتنه. روشای مختلفی واسه آب بندی بتن هست. سه روش کلی آب بندی سازه های بتنی ، آب بندی در بین ساخت ، آب بندی به روش پوششای سطحی یا نفوذگر ، آب بندی به روش تزریقه.

کلینیک بتن

اجرای کفپوش اپوکسی رو به حرفه ایا بسپارین

حتی اگه با کفپوشای اپوکسی آشنا نباشین ، شاید دست کم نام کفپوش رو بارها شنیدین. اکثرا اون رو با کفپوشای استفاده شده در منازل مسکونی به یاد میارن.کفپوش اپوکسی هم به طور کامل مشابه همون کفپوشای استفاده شده در منزله ولی با کاربردی صنعتی قبل از هرچیز بد نیس با واژه اپوکسی آشنا شید.اپوکسی ماده ای تشکیل شده از ۲ ماده شیمیایی به نام رزین و سخت کننده س. حتی ممکنه در بعضی از منازل شخصی و آپارتمانا هم از کفپوشای اپوکسی استفاده شه.ولی به طور رایج تر بیشتر در هتلا ، مراکز تجاری ، ورزشگاه ها ،زمینای ورزشی و.. استفاده میشن. نگفته نمونه که به همین راحتیا هم نیس ، مخصوصا که تازه کارباشید و با کفپوشا آشنایی هم نداشته باشین.پیشنهاد ما به شما گرفتن مشاوره از یه برند معتبر و دادن ریش قیچی دست اوناس. اعتماد به تجربه و علم فنی اونا مطمئنا نتیجه مطلوب براتون به همراه داره.پیشنهاد ما به شما انتخاب برند نام آشنای است. شما می تونین با گرفتن مشاوره از همکاران زبده و متخصص این شرکت ، بهترین انتخاب رو داشته و با خیالی راحت و با خیال راحت خرید کنین.

دکوراسیون خونه براساس فنگ شویی

یه خونه خوب چه ویژگیایی داره؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *