با کلاس های هوایی آشنا شوید

c1

منظور از کلاسای هوایی چیه؟

در هر سفر و مسافرتی که با هواپیما صورت بگیره، هواپیما و بلیطای فروخته شد رو براساس قیمت و امکاناتی که در اختیار مشتریان و مسافران قرار میگیره، دسته بندی میکنن.

معمولا هرچقدر که امکانات و لوازمی که در اختیار مسافران قرار میگیره، بهتر و رفاه ایجاد شده، مناسب تر باشه، کلاس بالاتر و قیمت بلیطا گران تر میشه.

این کلاس بندیا ، در جایگاه و جایی که مسافران در هواپیما دارن هم تاثیر گذاره و هر کدوم از کلاسا، در مکان بخصوصی از هواپیما گذاشته شدن.

کلاس اقتصادی:

کلاسی که از همه در بین ایرانیان محبوبه، بیشتر از طرف مسافران سفرهای تفریحی انتخاب میشه، امکانات رفاهی خوب و مناسبی داره و واسه مسافرایی که می خوان با کمترین هزینه به مقصد خود برسن، بسیار مناسبه.

c2

این کلاس از دید هزینه و قیمت جزو ارزون ترین و به صرفه ترین کلاس هواپیمایی حساب میشه. و معمولا در قسمت انتهایی هواپیما مستقره.

کلاس تجاری:

این کلاس بیشتر واسه تجار و مسافرایی که قصد سفرهای اقتصادی و کاری دارن مناسبه. امکانات رفاهی اون، بسیار بهتر از کلاس اقتصادیه و آسایش و آرامش بیشتری رو مسافران تجربه میکنن. غذاها و نوشیدنیا سرو شده در این کلاس، متفاوت از کلاس اقتصادیه تا قیمت گران تر اون، با کیفیت بهتر امکانات و خدمات، قابل درک شه.

c3

این کلاس از صندلیای هواپیما، در میونه هواپیما قرار می گیرن.

فرست کلاس:

سرمایه داران و افراد پولدار واسه سفرهای خود این کلاس رو دوست دارن.امکانات رفاهی و آسایشی اون قابل غیاس با دو کلاس قبلی نیس.کیفیت غذاها، نوشیدنیا و حتی خدماتی که مهمانداران ارائه میکنن بسیار بالاتر از دو کلاس دیگه س.

c4

صندلیا توانایی تخت شدن و در بعضی موارد ماساژ دارن، تا مسافران این کلاس هوایی، رفاه بیشتری نسبت به دیگر مسافران تجربه کنن.

این کلاس معمولا در جلویی ترین بخش هواپیما، قرار می گیرن. قیمیت این کلاس هوایی از بقیه کلاسا گرانتره.

واسه رزرو بلیط هواپیما، امروزه مسافران دیگه احتیاجی به صفای طولانی آژانسای مسافرتی ندارن، بلکه فقط با مراجعه به سایت safariran.ir میتونن خیلی راحت بلیط و نوع کلاس مورد نظرشون رو بخرن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *