با گربه ۱۰۰ میلیون دلاری آشنا شوید + عکس

گربه اخموی گرامپی که اسمش حدود دو سالیه بر سر زبون ها افتاده، نه فقط به ستاره ای در دنیای مجازی بدل شده، بلکه از دید مالی هم گوی سبقت رو از بعضی ستارگان هالیوود ربوده و حدود ۱۰۰ میلیون دلار درآمد داشته.

خیلی از ستارگان سینما معمولا درآمدهای خیلی زیادی دارن اما بعضی از اونا شاید نتونن به گرد پای گربه مشهور «گرامپی» برسن، دست کم از دید کسب درآمد.

نشریه بریتانیایی اکسپرس نوشته که این گربه اخمو و اخمو طی دو سال گذشته حدود ۱۰۰ میلیون دلار درآمد داشته.

این گربه اینطوری پس از رابرت داونی جونیر و دواین جانسون در رتبه سوم ستارگان پردرآمد قرار میگیره که در فهرست نشریه معتبر فوربس مکانای اول و دوم رو به خود دادن.

حتی اگه آمار و ارقام نشریه اکسپرس به طور کامل دقیق هم نباشه اما نشون میده که از برکت داشتن این گربه اخمو به چه پول خیلی زیادی میشه رسید.

سیر گربه «گامپی» به سپتامبر ۲۰۱۲ برمیگرده. داداش صاحب این گربه، عکسی از این حیوان اخمو رو در اینترنت منتشر کرد.

چهره خاص این گربه نه فقط دنیای مجازی رو فتح کرده بلکه روی جنسای جورواجور از تی شرت و تقویم گرفته تا لیوان و فنجون نقش بسته و واسه صاحب گربه هم درآمدهای کلانی به همراه داشته.

صاحب گربه از جمله حق و حقوق آثار مربوط به این گربه رو فروخته و هم اینکه با الهام از این گربه و اخمو بودن اون دو کتاب منتشر کرده.

به نوشته سایت نشریه اشپیگل بیشتر از ۱۰ هزار کالای جورواجور با چهره این گربه ترش رو میشه در سایت شرکت آمازون سفارش داد.

دو کتابی که صاحب این گربه در سال ۲۰۱۳ منتشر کرده، در فهرست کتابای پرفروش روز در نشریه نیویورک تایمز بودن. به گزارش نیویورک تایمز، بیشتر از ۱۰۰ هزار تی شرت با چهره این گربه تا الان به فروش رسیده.

گربه «گرامپی» در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی فیس بوک بیشتر از ۷ میلیون طرفدار داره و در شبکه توئیتر هم حدود ۲۵۶ هزار نفر «دنبال کننده » این گربه هستن.

grumpy

واژه انگلیسی «grumpy» که به معنی بدخلق، ترشرو، اخمو و عبوسه، به سرعت به اسم هنری این گربه تبدیل شد.

نشریه بریتانیایی تلگراف به نقل از صاحب ۲۸ ساله این گربه می نویسه: «چیزی که این گربه در عرض اینجور مدت کوتاهی به اون دست یافته، فوق العاده و باورنکردنیه».

grumpy

گربه گرامپی البته چند صباحی هم به جمع ستارگان فیلم پیوسته و تازگیا فیلمی با همراهی این بازیگر اخمو به نمایش دراومده با این عنوان: بدترین کریسمس گربه گرامپی.

پیرترین گربه دنیا؛ عاشق شکار موش و پنیر

خونه سالمندان خاص گربه ها +عکس

ایسنا عکس گربه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *