بازداشت ملکه زیبایی آلمان به اتهام تروریسم

بازداشت ملکه زیبایی آلمان به اتهام تروریسم

پلیس آلمان، “لیندا دومن” ملکه زیبایی این کشور رو به خاطر برنامه ریزی واسه فعالیتهای تروریستی به همراه برادرش فرانک دستگیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه العالم، نیروهای خاص پلیس در منزل لیندا در کریفیلد در غرب آلمان، اسلحه گرم، صدا خفه کن، چاقوهای بزرگ، ماسک پلاستیکی، و یادداشتایی درباره دزدیدن افراد و گروگان گیری تو یه مرکز تجاری که ایشون قبلا در اون کار می کرد، پیدا کردن.

روزنامه دیلی میل چاپ انگلستان نوشت: کریفیلد که آوریل ۲۰۱۳ به عنوان ملکه زیبایی آلمان برگزیده شد، با برادرش در مورد گروگان گیری در مرکز تجاری مزبور برنامه ریزی می کرد.

سخنگوی دفتر جنایی دوسلدورف هم گفت، اطلاعاتی به دست آوردیم که نشون میده لیندا و برادرش و چهار نفر دیگه، واسه گروگان گیری با هدف دریافت پول در ازای آزاد کردن افراد برنامه ریزی کردن.

ایشون اضافه کرد: در آپارتمون لیندا، طنابایی که دست و پای گروگانا رو با اون می بندن، یافت شده و قبل از اینم ایشون و برادرش به اتهام کلاه ورداری از دو هزار نفر به مبلغ حدود پانصد هزار پاوند به بهونه دادن وام ظاهری، در یکی از مراکز پلیس در منطقه رور در غرب آلمان دستگیر شده بودن.

ملکه زیبایی کریفیلد، ژانویه ۲۰۱۳ شغل خود به عنوان صندوقدار تو یه مرکز تجاری رو رها کرده بود و آرزو داشت به عنوان مدل استخدام شه.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

جام جم آنلاین مطالب باحال روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *