با همسران دونالد ترامپ آشنا شوید!+عکس

این میلیاردر آمریکایی که با اظهارات جنجالی و گاه نژادپرستانه خود، بحث و جدلهای زیادی رو در داخل و خارج از آمریکا به راه انداخته، زندگی پرفراز و نشیبی داشته.

لهجۀ غیرآمریکایی همسر سوم ترامپ در اولین سخنرای تبلیغاتی و اتهام کپی ورداری متن سخنرانی اون از سخنرانی همسر باراک اوباما، جنجال تازه ای رو درباره ترامپ بر سر زبانها انداخته.

همسران دونالد ترامپ

ترامپ و اولین همسرش ایوانا مری زلنیچکوا

دونالد ترامپ در ۱۴ ژوئن سال ۱۹۴۶ به عنوان چهارمین بچه از پنج بچه فردریک ترامپ و مری اون مک لئود در نیویورک به دنیا اومد.

میلیون ها دلار ثروت خونواده ترامپ از کار معامله مسکن بدست اومده بود، و اون هم جا پای پدر گذاشت و حتی دوران دانشجویی با پول پدرش به خرید و فروش مسکن می پرداخت.

ترامپ پس از پایان تحصیلات در سال ۱۹۷۴ ادارۀ شرکت پدر رو برعهده گرفت.

مارلا ماپلس همسر دوم ترامپ

اولین همسر ترامپ، “ایوانا مری زلنیچکوا” یه مانکن اهل چک بود. ایشون در سال ۱۹۷۷ با ایوانا ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو بچه پسر و یه دختره.

ترامپ پس از جدایی از ایوانا با مارلا ماپلس (از سال ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۹ ) خواننده ای که ۱۷ سال از خودش جوون تر بود ازدواج کرد.

حاصل ازدواج ترامپ با مارلا ماپلس، دختری به نام تیفانیه که حالا در میدون مدلینگ و خوانندگی فعاله.

همسران دونالد ترامپ

کارلا برونی و ترامپ

ترامپ پس از جدایی از مارلا ماپلس، مدت کوتاهی با کارلا برونی بود. برونی هم پس از جدایی از ترامپ، با نیکلا سارکوزی که در اون زمان رئیس جمهور فرانسه بود، ازدواج کرد.

دونالد ترامپ پس از جدایی از همسر دوم، در سال ۲۰۰۵ با ملانیا کناوس مدل اهل اسلوانی ازدواج کرد.

نوه دونالد ترامپ با “بارون ویلیام” پسر کوچیک اون تقریبا هم سن و ساله. این پسر حاصل ازدواج اون با ملانیاه که در نیویورک به مدرسه می رود.

دونالد ترامپ ۸ نوه داره.

ملانیا کناوس همسر سوم ترامپ

خبرگزاری دویچه وله تأکید کرد دونالد ترامپ حالا در انتخابات ریاست جمهوری با این مشکل بزرگ مواجه شده که در همه نظر سنجی ها درصد خیلی از زنان “از ترامپ خوششون نمی آید”.

این موضوع به خاطر این اهمیت داره که زنان بیشتر رای دهندگان آمریکا رو تشکیل میدن، و این بخش بزرگ رای دهندگان نظر مثبتی به هیلاری کلینتون، حریف ترامپ داره.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

العالم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *